Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma voltam 2x kresz vizsgán és...

Ma voltam 2x kresz vizsgán és ismét megbuktam, mindkét alkalommal 63 pontom lett. Már nem tudom mit csinálják?! Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
És?
2016. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi sem tudjuk, hogy mit csinálj, mert nem tudjuk, mit és miért rontottál el.

A válaszolási idő limitált, de kapkodni nem szabad. Ha úgy ülsz a gép elé, hogy Jaj, csak lennék már túl rajta!, akkor mindig bukni fogsz.

A gép nem harap, ne legyél ideges.


Kellően felkészültél? Nagyon fontos a tankönyvet alaposan elolvasni s megérteni mindent. Ne folyamatosan olvasd, hanem minden résznál állj meg, gondolkozz el azon, mit olvastál.

Mi lehet a szabályozás oka, következménye. Egyiket sem a közlekedők bosszantására találták ki, minden szabálynak megfontolt oka van.

A tesztek megoldása ma már a vizsgára készülésben nem segít, s majd önálló vezetés közben sem tesztelni fogsz, hanem közlekedni.

2016. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj! A vizsgán nem totózni kell, hanem a szabályok ismeretében megválaszolni a kérdéseket. Ehhez először meg kell tanulni a KRESZ-t és a kiegészítő tananyagból sem árt felkészülni. A másik probléma forrás, amiről kevesebb szó esik, hogy a kérdéseket értelmezni kell, és arra válaszolni, amit valóban kérdeznek. Gyakori hiba, hogy a vizsgázó csak felületesen beleolvas a kérdésbe, rányom egy olyan válaszra, ami akkor lenne helyes, ha azt kérdezték volna, amit ő a töredék kérdésből megpróbált kitalálni. Végig kell olvasni a teljes kérdést és a válaszokat is s csak ezt követően bejelölni... Az már komolyabb baj ha a vizsgázó nem tudja értelmezni a szöveget, funkcionális analfabéta - elovassa a szöveget, de képtelen azt értelmezni
2016. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rendes kersz konyvbol keszultel, vagy csak teszteket toltottel ki?

Ha utobbi, akkor szerezz be egy konyvet, ha elobbi, akkor olvasd el rendesen.

2016. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Könyvet nem olvastam,de megfogadom a tanácsokat. Köszönöm
2016. júl. 13. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, általában a második bukás után nem árt kinyitni a tankönyvet...
2016. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!