Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet attól valaki jó sofőr...

Lehet attól valaki jó sofőr amiért a padkán lehorzsolta a disztárcsát?

Figyelt kérdés
7hónapja van meg a jogsim, és közel 5000kilómétert vezettem eddig. Közelmúltban történt egy olyan, hogy parkolásnál lehorzsoltam a jobb első disztárcsát a padkához, mert túl közel álltam az út széléhez. Azóta az ismerősök cikiznek, hogy sose leszek jó sofőr, meg mekkora lúzer az aki ilyet csinál. Szerintetek ez még belefér az amatőrök hibájába, vagy ti is reménytelennek könyelitek el azt aki ilyet csinál?

2016. aug. 22. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért cikiznek, mert látják, hogy magadra veszed. Ne foglalkozz vele.
2016. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megtörténhet az ilyen bárkivel. Velük is.
2016. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Johnny Bravo ***** válasza:
Ez barkivrl megrshet....nem ez a jo soforseg fokmeroje
2016. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:
Lehetsz jó sofőr később. 5ezer km-re ne alapozz, az semmi.
2016. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

valami olyasmit kért Jézus: Uram! csak a barátaimtól ments meg, az ellenségeimmel magam is elbírok...


...az ismerőseid nem vezetnek, illetve itt a Belvárosban nem járnak, parkolnak...ezen kerületek utcái, nagas padkái próbára teszik az alufelniket, vagy a dsztárcsákat...


ha lenne időd, és álldogálhatnál a járdán, ahol magas a padka, igencsak meglepődnél, hányan koccolják a felnit...


naponta több százan..te ebből csak egy vagy...


légy inkább büszke magadra. nincs amatőr, vagy profi..csak magas járdaszegély.


fel a fejjel!..az ismerőseid egyszerűen füllentősök...ha lenne kocsijuk(igazi) akkor kussolnának..

2016. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszintén kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb hibája! Ne törődj a károgókkal!
2016. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megcsináltam én is egy hónapja, pedig majdnem 700 ezer km-t mentem motorral, autóval, és kamionnal, meg úgy elég jó sofőrnek tartanak. Szóval ne parázz.
2016. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap padkáztam meg, anyám mondta is hogy én leszek kamionos, mert pont mellettem ült, és akkor padkáztam meg, eddig sose padkáztam pedig 5 éve vezetek.

Egyszer belefér, nem ez tesz valakit jó v rossz sofőrré, hogy egyszer hibázik egy ilyen kis semmiséget.

2016. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így már nem lehetsz jó sofőr, soha.
2016. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Apum '76 óta vezet balesetmentesen hivatásosan. Tavaly a parkolóból kifordulva a padka letörte az első sárvédőt. Még mindig balesetmentesen vezet.
2016. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!