Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki megtudná nekem mondani...

Valaki megtudná nekem mondani hogy Debrecenben hogy találom meg legkönnyebben a Fórum bevásárló központot?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 14:11
 1/4 anonim válasza:

Hát, én csak a gyalogos módban tudok segíteni :D


[link]


A Nagytemplomtól egyenesen jobbra átvágsz a Vár utcáig, aztán pedig kicsit kimész jobbra és a Nagy Piac melletti kis úton felsétálsz.


Nem ez a főbejárat ugyan, de én ezt az utat szoktam használni.


Bár ha leírnád, hogy mivel vagy, merről jössz, szerintem a többiek többet tudnának mondani :)

2016. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Még valami, úgy vágsz át, hogy azok ott nem épületek a Templomtól jobbra, hanem ilyen átjáró szerűség, üzletek vannak ott, stb:


[link]

2016. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha követed a 4-es utat akkor megtalálod, nehéz lenne eltéveszteni.
2016. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A buszvgnél felszállsz a 3as trolira és a beregszászi sulinál leszállsz vagy a csapó utcán és onnan már látni fogod

Ha a nagyállorol mész akkor a plázáig egyes villamos ott ha leszállsz onnan is látod már a forumot

2016. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!