Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol "szokás" tartani a robogót?

Hol "szokás" tartani a robogót?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy robogót venni, de nem tudom elképzelni sem, hogy ezt hol szokták tartani. Lakótelepen lakom, albérlet. El nem tudnám képzelni, hogy lent maradjon a parkolóban. Nem vinnék el? Ahol régen laktam, ott a szomszéd fiú a tárolóban tartotta, de nekem olyan nincs, mert mint mondtam, ez albérlet. Meg amúgy sem tudom hogy vinném be, mert mindkét kapunál lépcső van. Szóval ilyenkor hol szokták tartani az emberek?
2010. ápr. 21. 23:01
 1/8 anonim válasza:
ha megteheted akkor garázst bérelsz,más lehetőség nagyon nincs.
2010. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát igazából itt az összes garázs foglalt, csak nagyon messzire tudnék találni, azt meg nem akarom, mert igazából pont azért kéne a robogó, hogy ha valamiért nagyon késésben vagyok, akkor tudjak vele gyorsan menni, de ha messze kéne érte menni, akkor nem sok értelme van. Meg nem tudom mennyi lehet egy garázs bérlése, de gondolom nem túl olcsó, nekem meg nem sok pénzem van :S Hát akkor ezek szerint erről le kell mondanom :S
2010. ápr. 22. 08:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nálam is nagy baj,én 19 éves vagyok,szeretnék egy robogót van is rá 400 ezer forintom,azzal járnék mindenhova,a biztositás poton összeg egy évre,a fogyasztása is joval kisebb mint egy autónak,emellett a szervizelése is olcsobb és még én is értek hozzá valamennyire.

De én is panelbe lakok,ahol nincs is tároló meg semmi.

Szerintetek,ha két elég vastag lánccal leláncolnám akkor elvinnék,vagy van erre valami banda aki robogókat fúj meg?

Nemtudom,de mindenképp szeretnék egyet,mivel itt Budapesten,főleg nyáron mikor azok a nagy dugók vannak, lehet haladni

2010. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A másik azért sok helyen látom,hogy az utcán vannak lekötve a robcsik.Csak nem vinnék el:S NEMTUDOM
2010. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erre a láncos dologra én is gondoltam, végülis nálunk van egy nagyon jófej házmester, aki egész nap ki-be járkál, és csak észrevenné, ha valaki szemet vetne rá, legalább is nappal. De éjjel... Hát eléggé zavar ez, mert ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy akinek nincs sok pénze, az még félmegoldást sem tud találni. Autót szeretnék leginkább, de ugye arra nincs pénzem, mert nincs, hát akkor gondoltam robogót vennék, arra lenne pénz, és fenn is tudnám tartani, de a tárolására megint csak nincs pénzem/módom. Szívás mindenhogyan.
2010. ápr. 22. 13:42
 6/8 anonim válasza:
Kinnt nem szabad kiláncolni a robogót! Kiláncoltam este,reggel már bottal üthettem a robogóm nyomát! :'( Rohadjon meg aki ellopta,száradjon le a keze. (ez még tavaly nyáron volt)
2010. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs közeledben ismerős? tuti van egy jóbarát :) berakod hozzájuk
2010. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos minden barátom a város másik végében lakik :( Anyukám viszonylag közel (kb 15 perc séta), de garázsa neki sincs :S
2010. ápr. 24. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!