Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen szakemberhez forduljak...

Milyen szakemberhez forduljak ha félek a vezetéstől?

Figyelt kérdés

Majdnem 10 éve rendelkezem jogosítvánnyal és pár éve saját autóval is, ám a vezetéstől való félelemem nem múlt el, sőt azóta csak rosszabbnak érzem, ezért egyre ritkábban vezetek.

A vezetéstechnikával, kresz ismeretemmel nincs baj, ismerem az autóm. Balesetet soha nem okoztam. Ám ha kocsiba kell ülnöm, azonnal szorongás, idegesség, félelem lesz rajtam úrrá, fulladás, tenyérizzadás, remegés, hányinger és hasmenés. Szó szerint pánik. És ez akkor sem változik, ha már úton vagyok. Amikor csak lehet kerülöm a vezetést.

Nagyon zavar a dolog és szégyenlem is, ezért szeretnék valakitől segítséget kérni. Pszihológus vagy tanácsadó ilyenkor szóba jöhet? (Sajnos a vezess többet próbálkozás nem jött be.)

Köszi a segítséget.



2016. aug. 29. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Így van, egy jó pszichológus szakemberrel együtt dolgozva sokat tudsz ezen javítani.
2016. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem muszáj mindenkinek vezetni, ha valaki ennyire fel akkor azt nem kell erőltetni..
2022. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!