Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezt, hogy érik el a környékbel...

Ezt, hogy érik el a környékbeliek? Budapesten bizonyos közterületekre csak engedéllyel lehet behajtani. Van ennek valami különleges oka vagy csak kiváltság esetleg fizetnek érte?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen helyre az ott lakók, az ottani cégek kapnak behajtási engedélyt.
2016. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Valami tévedés lehet. Közterületre nem lehet behajtási korlátozás.
2016. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dehogynem, csomó helyen ki van írja, hogy behajtás autóval csak engedéllyel. Engem az érdekelne , hogy miért van ez a kiváltság bizonyos helyeken.
2016. szept. 12. 00:31
 4/15 Alex Fly ***** válasza:
Van oka. Forgalomcsillapítás.
2016. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem a lepontozásomat. 58 éve élek Budapesten, s sehol nem találkoztam ilyennel. Legfeljebb köztársasági elnök, miniszterelnök, s elődeik lakása körül tudok ilyent elképzelni.
2016. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Már csak azért sem értem, miért lett lenyomva a válaszom, mert a formális logikának is ellent mond az, hogy KÖZterület, de mégsem használható szabadon.
2016. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
09:16 Elittad az eszed, vagy sosem volt? Autózni kiváltság, nem jog. Tökön-paszulyon át lehet közlekedni a saját földeden, Budapesten azért kicsit más a helyzet. Vagy ha mondjuk a Hősök tere körül az úton áll a sor, akkor te szépen átvágsz a díszkövön, a turisták meg ugorjanak?
2016. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves szavaid nagyon meghatóak. Köszönöm. Bár közTERÜLETet írtam, nyilvánvalóan közÚTra gondoltam. Nem mellesleg a kérdező is közterületet ír, s nyilván ő is közutat ért rajta.
2016. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

"A legtöbb ilyen helyre az ott lakók, az ottani cégek kapnak behajtási engedélyt."


+Dehogynem, csomó helyen ki van írja, hogy behajtás autóval csak engedéllyel. Engem az érdekelne , hogy miért van ez a kiváltság bizonyos helyeken."


Biztos, hogy ezek nem közterületek, közutak.

2016. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
No, úgy látom, senki nem akar mutatja olyan közterülete, amiről a kérdé szól.
2016. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!