Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Páv 2 vizsgálatra készülök,...

Páv 2 vizsgálatra készülök, van egy kis problémám 10 éve elvették a jogsimat ittas vezetés miatt ez menyire befolyásolja az eredményemet ott, illetve megkapom igy korlátlan ideig a páv 2?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A PÁV 2-nél a feladatok teljesítése a lényeg és nem az, hogy elvették-e a jogsid vagy sem, bár fel kell tüntetned. Ha pedig megkapod akkor azt örökre kapod az 1-nél szoktak korlátozott időre adni PÁV-ot.
2016. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos amikor elküldtem a jelentkezési lapomat utána kerestem meg a bizonyitványaimat mert kérte az autos iskola és akkor került a kezeim közé a birosági végzés hogy elveték a jogsimat 10 éve ,magyarul én ezt a dolgot már rég elfelejtettem és automatikusan jelöltem be a jelentkezési lapon hon hogy nem volt elvéve jogsim.Te mit tennél be valanád ott hogy bocsánat de ez van amit elöbb leirtam vagy elsumákolnád?
2016. szept. 25. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha bevallod mert ha az NKH-nál kikérik a lapod és rajta lesz, akkor egyből úgy indítasz, hogy hazdutál és az a pszichológiai résznél kapásból elég nagy mínusz. Sokkal egyszerűbb, ha bevallod, nem kizáró ok.
2016. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!