Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért kaptam hibavonalat...

Miért kaptam hibavonalat forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Ma volt a forgalmi vizsgám, szerencsére sikerült elsőre 1 hibavonalal. Azt az egy hibavonalat számomra érthetetlen okból kaptam. " a jobbra vagy balra

kanyarodásra kínálkozó

alkalmat nem használja ki". Ez mit jelenthet illetve milyen szituációkban lehetett ez?



2016. okt. 15. 23:39
 1/5 anonim válasza:
91%
Szerintem az, hogy ugye elsőbbséget kell adnod mikor kanyarodsz ki az útra, de jönnek az autók, na már most elég messze van az autó, ki tudnál menni, de te nem használod ki ezt az alkalmat, csak majd a következőt.
2016. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet ez volt benne mert emlékszek a vizsgán nem mertrm kimenni egy kocsi elé akkor amikor még az bőven belefért volna, éppen azért, hogy nehogy ne férjen bele és bukó legyen a dolog. Köszönöm a választ! :D
2016. okt. 16. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem, nem is vagyok hajlandó megérteni azokat, akik egy választ lepontoznak, de nem írnak semmi korrekciót.

Függetlenül attól, hogy melyik helyes, melyik nem.

Jelen esetben, még az sem igaz, hogy hülyeséget írt volna az első, mert pont arról van szó, amit ír.

Kanyarodhatott volna, de kivárt.


Egyébként egy hibavonallal vizsgázni szép munka. Gratula!

2016. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg a vizsgabiztostól?
2016. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az izgalom :D nem jutott hírtelen eszembe
2016. okt. 16. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!