Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lassan (30-50 km/h) mozgó...

Lassan (30-50 km/h) mozgó rendőrautóból lehetséges h a hátsó szélvédőn keresztül, hátrafelé traffipaxxal bemérjenek?

Figyelt kérdés
Mentem az autópályán Miskolc mellett és jelezte is a waze h rendőrök az út szélén, lelassítottam 130-ra, de amikor odaértem ahol mutatta az app akkor semmi, na jó, gondoltam régi már a jelzés, tolom neki újra 160-170-el erre látom h ott mennek a saruk lassan a leállósávban... szerintetek lehet h így mértek?

2016. okt. 18. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

Egyszerűen "cirkáltak", vagyis olyan autókra vadásztak, akiket kiszedhetnek vagy egy szabálysértés miatt, vagy rutinellenőrzésre.

2016. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Lehetséges... de ez nem segít rajtad, mert vagy mértek, vagy nem, ha már a rendőrautó látványa is ennyire elborzaszt, ne menj a tűréshatár fölötti sebességgel :-)

Mozgó járműből méréshez GPS (műholdas kapcsolat) kell, de a mérés megoldható technikailag.

2016. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A másodiknak: elég lett volna az utolsó mondatodat leírni ha már mindenképpen hozzá akarsz szólni a kérdésemhez.


Nem oktatást kértem. Csak annyit kell ilyenkor csinálni h ha van vmi tényleges infod arról h a fent említett módon szoktak e mérni akkor írsz egy választ normálisan. Az h rajtam mi segít azt nem tudod, azt se h milyen hatással van rám ha rendőrt látok. Meg nyilván nem arról szól a kérdés h ha NSA összefog a magyar rendőrséggel akkor be tudnak e mérni mozgó autóból.

2016. okt. 18. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
A most használt VHKKEP-k tudomásom szerint jelenleg nem alkalmasak a mozgó mérésre, így az esélye, hogy bemértek, majdhogynem egyenlő a nullával.
2016. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg...nem tudnak bemérni. Nem mértek, csak bóklásztak.Ez biztos.
2016. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!