Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miert nem megy a vezetes...

Miert nem megy a vezetes vizsgabiztos jelenleteben?

Figyelt kérdés
Az oktato is ugy gondolja, hogy jol vezetek, viszont o is tudja hogy azert b...szomel a vizsgakat mert izgulok, mit tehetnek ellene, egy kis kaveval ha beporgetem magam talan jobb lesz? Hnap lesz a 4. vizsgam.

2016. máj. 10. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a kávé pont ellentétes hatást fejt ki, még nyugtalanabb leszel tőle.

A párom természetes hatóanyagú nyugtatót vett be (valamilyen gyógynövényből készült, nem tudom pontosan), és állítása szerint lényegesen nyugodtabb volt, mint nélküle.


Nem kell rászokni, de egy vizsgához nem árt meg.

2016. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azert gondoltam a kavera mert kicsit eberebb lennek tole, hatha jobban oda tudnek figyelni.
2016. máj. 10. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Na figyelj, neked nem pont az a bajod, hogy túlságosan izgulsz, és felpörögsz, és emiatt hibázol? Kávét semmiképp ne fogyassz. Nekem anno az oktatóm az első (és utolsó) vizsgám előtt pont hogy nyugtatót javasolt, pedig tudta hogy amúgy is nyugis természetű vagyok, de mondta hogy a teljes nyugalom a legfontosabb, kb ilyen lesza**om állapotba kell kerülni, és úgy tudsz a legjobban teljesíteni vezetésnél.
2016. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van itthon harsfa te, elvileg van egy kis nyugtato hatasa, majd iszok egy par adaggal, meg eszek csokit hatha... De nem ertem, hogy miert izgulok vizsgak elott, regen mindig magabiztos voltam, ugy altam oda mindenhez, hogy ezt 100% hogy megcsinálom, de ez valahogy eltűnt. Apummal is itthon, meg anyummal is sokat vezettem a szomszed kis faluba, ahol kb evente 2x jar a rendor, szinte tokeletesen ment.
2016. máj. 10. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenki izgul, ez ezzel jár. :)
2016. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj h en mar tulsagosan, de elvileg vizsga elott vezetunk vagy 40 percet az oktatoval, hatha segit.
2016. máj. 10. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Sikerült?
2016. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Na hogy ment??
2016. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a 4. nem sikerült, de az 5. meglett. Az utolsó vizsgán nagyon rendesek voltak, de a 4. vb egy köcsög volt, az oktatom is megmondta h semmi kulonoset nem csinaltam es megbuktatott.
2016. jún. 3. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Grat! :)
2016. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!