Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Már másodszorra buktam el a...

Már másodszorra buktam el a forgalmi vizsgán, nagyon elvagyok keseredve. Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Minden jol ment az elején...Aztmondták,hogy nagyon szépen hajtok csak nem figyelek oda,nagyon nem bizok magamba ezek utan,nemtudom hogy lesz a 3. vizsga...veletek volt már ilyen? vagy csak nekem nem sikerül...

2016. nov. 4. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Alap követelmény, hogy figyelni kell, és abban az oktató nem tud segíteni, magadtól kell megtanulni, és egy módja van: gyakorolni kell.

Nem kell elkeseredni ez másokkal is gyakran van úgy, a figyelés is tanulható

2016. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:-D Én is kétszer buktam. Most fél évet rávárok, addig gyakorlunk a Párommal, hogy ne felejtsek. Sajnos én olyan alapvető dolgot néztem be... Első vizsgán tele-zöldet néztem be, a második vizsgán pedig nem volt annyi eszem, hogy üresbe vegyem a váltót és hármasban akartam elindulni... Az oktatónak szólnia kellett. Rendesen elbaltáztam... Pedig emlékszem, mondta is, hogy annál az autónál (az okatóé bedöglött, kölcsön kocsival mentünk, előtte kb 5 percem volt szokni) ha lefulladunk, először vegyük ki üresbe, úgy adjuk rá a gyújtást, mert az az autó nem indul egyesbe (se, nem hogy hármasban...)


Te legalább rendesen végig vitted, még ha bátortalanul is vezetsz,de akkor is Te vezettél vissza a kiinduló pontra!

Harmadjára biztosan átmész, csak vegyél pár plusz órát, esetleg gyakorolj ismerőssel/ pároddal/ családtaggal is külön, hogy szerezz egy kis rutint, nagyobb önbizalommal indulj neki harmadjára! sok sikert!

2016. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Autó de még forgalom sem kellene mert mind szennyezi a környezetet és szar mind!
2016. nov. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Kedves" 3-as!


Légy kedves akkor beszólni, ha majd a beteg lábú kislányomat elhordod az iskolába minden hétköznap- és haza is hozod! Ha majd a allergia asztmás kislányomat elhordod másik városba, pulmotológushoz!

Amíg nem kell helyettem hordani, addig nem kellene beszólogatni senkinek! (minden autós, és leendő autós nevében írtam!)

2016. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!