Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor lehet méltányossági...

Mikor lehet méltányossági alapon az vezetéstől való eltiltás időtartamának csökkentését kérni?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Soha semmilyen szabálysértést nem követtem el. Egyszer ittam, éjfélig, aztán reggel szondáztattak. 0.4, 0,6, és 0.59 volt a légalkoholszintem. Természetesen ugrott a jogsim. Mikor lehet méltányossági alapon az eltiltási határidő csökkentését kérni? Munkába járáshoz kell a jogsi, és édesapám-mióta meghalt anya-súlyos copd s tüdőbeteg, akit sokat kell orvoshoz vinnem. Mit tartalmazzon egy ilyen fellebbezés? Válaszaitokat, és segítségeteket köszönöm.
2016. nov. 12. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen nem nagyon van.


Az a baj, hogy manapság azért kell mindenkinek autó, mert a gyereket az óvodába, iskolába, magántanárhoz, edzésre vinni KELL!!!! (mintha nem lenne lábuk)


A munkahelyre be KELL járni valahogy.


És az a sok millió ember akinek nincs autója az hogyan oldja meg?


Nem akarok bunkó lenni, bocsi ha annak tűntem, de előbb kellett volna gondolkozni.


Írhatsz kérvényt anyukádra hivatkozva, de sok minden kell hozzá.


Semmilyen körülmények között nem tud sétálni, buszra vagy bármilyen tömegközlekedési eszközre felszállni azon utazni.


Veszteni semmit nem vesztesz.


Beleírod, hogy első eset.

Beleírod anyukádat.

Csatolod mellé az orvosi papírokat, leleteket.


Nem akarlak elszomorítani, de ebben az országban nem sok jóra számíthatsz.


Anno amikor nekem meghalt az édesapám, és elmaradtam a diákhitel részleteivel, és felmondták a szerződésem, akkor semmilyen kérvény és papír és semmi nem hatotta meg őket.


Remélem neked több szerencséd lesz.

Sok sikert!

2016. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!