Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az folyton, hogy...

Miért van az folyton, hogy Suzukival vonzom a gonoszkodó autósokat az Opelel meg nem?

Figyelt kérdés

Eléggé unom már, hogy ha Suzukival járom a város utcáit, folyton elém vágnak, rám rántják a kormányt, befékeznek előttem vagy épp menet közben a lökhárítómig másznak. Vagy ami maradandó, hogy elzavart egyszer egy csávó a parkolóhelyről mert szerinte ő mindig ott szokott állni én meg menjek el.


Rájöttem, amúgy ez azért van mert csórónak látszom akivel szemben ügye nincsenek határok.


Ha Opelel ( vagy Opelal) megyek soha, még nyomát se érzem, hogy "zaklatva" lennék.


Olyan érzésem van, hogy az ilyen emberek nem tűrik ha szegény társadalmi rétegből vagy annak tűnő autós van előttük. Lehet ebbe valami?



JAJ! Pár videó egy Suzukis emberkétől aki folyton megjárja. 1 : https://www.youtube.com/watch?v=Me8k6SZRMAE


2: https://www.youtube.com/watch?v=596ovJezv1Q


3: https://www.youtube.com/watch?v=TNBLv9sKtM4&t=316s


Mivel sokáig " tanulmányoztam" eme videókat és az én helyzetem szerintem itt a társadalmi réteg ellen irányulnak az indulatok.


2016. dec. 21. 08:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
14%
Ne haragudj (lehet rád nem vonatkozik, és vannak páran akikre nem) de a Suzukisok nagy része brutális kategória. Nem a pénzről van szó hogy kinek mennyi van, a mentalitásról. Egyszerűen definiálni nem lehet mikre képesek a Suzukisok.
2016. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
6%
A suzukis olyan, mint a BMW-s. :)
2016. dec. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Indoklást is kérnék.
2016. dec. 21. 09:22
 4/30 anonim ***** válasza:
7%

Ezt már tapasztaltan néhányszor én is, mikor kölcsönkért kis autóval közlekedtem (Yugo). Mindenki bevágott elém, letoltak az útról... pedig nagyon ment a kis méregzsák :).


Sajátommal soha nem volt ilyen, pedig mindig ugyan abban a stílusban vezetek.


A parkolós esetnél biztos oda legyintettem volna egyet neki... (csak 75 kg vagyok, de 5 évig toltam az UFC-t)


Ajánlanék neked egy 32-36 villáskulcsot, nem kaphatsz érte büntit, mivel szerszám. Viszont mérete miatt megijednek tőle. Verekedni nem szabad vele!!!! Bőven elég, ha magabiztoson előkapod :)

2016. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
22%
Jó nagy láma vagy, ha téged el tudnak zavarni a parkolóhelyről... :D
2016. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
5%

Azt hiszem csak ezt kell megnézni...:D

https://www.youtube.com/watch?v=uFBhXuzEM58

2016. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

5-ös ! Ha megállna mögötted egy nagy fehér merci és kiszállna belőle egy felháborodott pofa, aki az utasod ajtaját kinyitva kéri számon, hogy miért állsz a helyére, szerintem félnél. Amúgy azt csináltam, hogy mondtam a embernek, hogy megnézem, hogy oda van e írva hogy " retardált arrogáns majom" és ha fel van festve elállok. Érdekes volt mert nem volt semmi felfestés. De még maradtam pár percet. De lehet, hogy kerékcsavart kellett volna elővenni, hogy lássa " kereket cserélek".


Azt hiszik páran, hogy csóróknak nem jár annyi, hogy közúton közlekedhessenek, mintha kiváltság lenne.

2016. dec. 21. 09:39
 8/30 A kérdező kommentje:
De hogyha nem feltétlen értelmes egy Suzukis akkor az összes hülye? Suzuki=csóró ?
2016. dec. 21. 09:42
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a vezetési stílusoddal van a baj. Nem a kocsiddal. Szerintem nem az a baj, hogy csórónak látszol, hanem bizonytalannak.


Én régi swifttel járok, nő vagyok, és nem veszem észre ezt. Pedig napi 2x30 km-t ingázok Pestre.

Sőt, többször előfordult, hogy én "zavartam el" éppen parkoló autókat bevásárlóközpont családos parkolójából, mutatva, hogy mögöttem kisgyerek ül, nála meg nincs kiskorú az autóban. Így szeretném én igénybe venni a családos parkolót, talán több jogosultságom van hozzá. Simán kiálltak, minden alkalommal.


SZóval ne a kocsi típusában keresd a hibát.

2016. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
5%
A kisebb autóknak nincs presztízse az utakon, nem csak a márkán vagy rajtad múlik. Ellensúlyozhatod határozottsággal, biztonságos keretek között agresszivitással.
2016. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!