Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti is vétetettek ilyen hibákat...

Ti is vétetettek ilyen hibákat sofőrsulis vezetés közben?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy olyan hónapja szinte minden héten egyszer-kétszer visznek vezetni, és eddig a 30 órából kábé 10-et már letudtam. Az első két-három órán minden oké volt. Nem paráztam, nem stresszeltem, és így a vezetés is könnyen ment. Azonban az utóbbi időben vannak olyan napjaim, amikor gyerekes hibákat vétek, amikre addig nem volt gondom. Például ma is, nem kapcsoltam vissza időben, kereszteződésnél először nem balra, hanem jobbra pillantottam, parkolásnál (ami a legtökéletesebben ment) nem a megfelelő szögét néztem, és szintén nem kapcsoltam hátramenetbe stb.. Szeretek vezetni, de ezek a hibák sokszor elveszik a kedvem tőle. Velem van a baj, vagy veletek is így volt?

Az oktatóm, hála az égnek, türelmes, nem beszél durván, mindig felhívja a figyelmem és elmagyarázza, csak én rosszul érzem magam, hogy olyan dolgokat rontok el, amelyek eddig nem okoztak problémát.



2016. dec. 22. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a legtöbben így vannak. Egyszerűen monotonná válik és lankad a figyelem. Ne menjen el a kedved, a 20-25. órára valószínűleg túlleszel ezen.
2016. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, 20-dik óra után talán picit túl magabiztos lettem, és olyan marhaságokat csináltam, hogy majdnem nekimentem a szembejövő autónak, mert gondoltam elfér, nem álltam meg STOP táblánál, lefullasztottam a teljesen üres kereszteződésben a motort, üreset váltottam 2-es helyett (nem húztam jól be a kart), meg ilyenek. Na de 30 óra után meglett a jogsi, össze kellett szedjem magam, és csak a vezetésre koncentrálni. Persze utána hamar megszoktam, a legjobb tanulás, mikor a saját, vagy a szüleid autójában ülsz egyedül, és tudod, hogy csak magadban bízhatsz és tied az irányítás.
2016. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valamiféleképpen megnyugtattak. Tényleg azt hittem, velem van a baj. :)
2016. dec. 23. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!