Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Normális, hogy halálfélelmem...

Normális, hogy halálfélelmem van vezetés közben?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen meglett a jogsim, azóta nem sokat vezettem, mert még mindig nagyon félek a kormány mögött. Attól félek, hogy elvesztem az irányítást az autó felett, és kárt teszek másban vagy magamban. Ha 60-nál gyorsabban megyek, nem érzem hogy én irányítanám az autót.

Ez normális kezdő vezetőknél? Szerintem nem, de mindenki azzal nyugtat majd belejövök. Szerintetek érdemes folytatnom?


2017. jan. 6. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális. Van akinek nem való a vezetés.
2017. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nem normális.

Inkább soha ne ülj autóba, és soha ne vezess.

2017. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A halálfélelem az nem normális. Szerintem gyakorolj sokat valakivel aki tud vezetni és aki segít.
2017. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
keves izgalom normalis kezdoknel, de ha ennyire be van xarva valaki, az inkabb tenyleg ne uljon autoba, mert lehet nagyobb kart/balesetet tud okozni, mint, ha be sem ult volna.
2017. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem normális, ne ülj autóba. Ön- és közveszélyes vagy.
2017. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Kérj segítséget szakembertől.
2017. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem megszokott ,de csak azzal tudod megszüntetni ha rengeteget vezetsz és rájössz hogy nem olyan nehéz az. De ez gyakorlás nélkül nem megy. Szépen ülj be és ha nincs is semmit dolgod,akkor is menj minden nap autókázni amerre az út visz. Begyakorlod és elmúlik a félelem is.
2017. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mások mellett is félsz, vagy csak ha te vezetsz? Ez egyáltalán nem normális dolog.

Egyébként tudnék javasolni egy dolgot: menj ki egyszer egy teljesen üres parkolóba, placcra, vagy bárhova, és ott próbálj gyorsulgatni, és mindenféle hirtelen manővereket csinálni, hogy tudd bebizonyítani magadnak, hogy ura vagy az autónak. Lehet utána elmúlik. Nem érdemes, és nem szabad csak ennyivel lezárni a dolgot, hogy nem ülsz többet kormányhoz.

2017. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!