Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki mondana valamit a...

Valaki mondana valamit a Crosseuropa nevű cégről?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válasza érdekelne akik dolgoztak/dolgoznak ennél a cégnél, vagy hozzátartozójuk, ismerősük ott dolgozik. Mennyire korrektek,tartják-e a turnus időket,mely országokat járják, levonogatás mennyire divat, stb...

2017. jan. 18. 17:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es. Idézet:"Nem is biztos?" vagy egyértelműen:' nem én okoztam'? Hogy történt az eset és mi történt pontosan?
2017. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 QueR72 válasza:

Hali!

Visszatérve az eredeti kérdéshez én dolgoztam a crossnál, leírom ponttokba szedve ami nekem jó volt és ami rossz volt.


Ami jó benne

-fizu nem rossz(3 hétre 400 fölött 4 hétre 500 fölött fizet, euroba fizet árfolyam függő picit)

-a váltásokat nagyon szigorúan tartják, meg a szabikat is, max annyi lehet hogy ha sokan vannak szabin akkor megkérnek hogy maradj egy héttel tovább ha tudsz, de ha azt mondod hogy nem tudsz elfogadják.

-saját kutuk van, meg műhelyük ritkán van külsős tankolás

-javarészt olasz-német olasz-svéd olasz-norvég fuvarok de akad mindenféle (Svájc is és Angol is, viszont magyar csak ha műszakizni viszed a vontatót)

-ha kárt csinálsz véletlen nem vonnak le semmit, csak ne legyen rendszeres, és szólj h ez meg ez történt

-telephelyen van zuhanyzó(bár ez alap dolog nemzetközis cégnél)

-nincs üzemanyag norma, az a lényeg hogy minél gyorsabban menj, minél több fuvart teljesíts


Ami rossz

-Alapvető kellékek hiányoznak az autókról (poroltó eü doboz, sokszor műszaki is(ha kammion átvételkor már nincs írásba adják hogy vállalják a felelőséget))

-külföldön van a telephely, Innsbruck közelébe

-péntek éjjel kell kiutazni a telephelyre szombaton kell váltani a külföldi telephelyen majd a legtöbbször a váltás után kell megkezdeni a munkanapot. A váltás sokszor dél körül ér véget, mire átveszed az autót kitakarítod bepakolsz lepapirozol ha kell megjavíttatod stb... és utána indulhatsz a lerakóra :)

-minden második hétvége 45 ös és nincs visszapótlás (24 es pihivel kezdesz)

-ha valami baja van az autónak vagy a pótnak könyörögni kell az irányítónak hogy vigyen be a műhelybe, bár ha fogod magad és bemész szó nélkül megcsinálják, csak érj oda a fuvarral

-az autók nagy része igénytelen, de vannak normálisak, meg próbálják az igényesebbeknek adni az igényesebb autókat

2017. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!