Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyalog a jégpáncélon hogyan...

Gyalog a jégpáncélon hogyan ne essek el? Mit kössek a cipőm talpára, hogy csúszásmentes legyen?

Figyelt kérdés

Szóval van valami olyan anyag, ami garantáltan nem csúszik a jégen?

Gyerekkoromban mindig azt javasolták, húőzzunk öreg zoknit a cipőre. De nekem az sose vált be.


Szeretnék valamit kreálni, ami garantáltan jó... Egyszer megcsinálnám, és ha szükség van rá előkapnám mielőtt útnak indulok... Csak ötletem nincs. Nektek?

Köszi!



2017. febr. 1. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoges talp
2017. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Decathlonban meg a Tchibonál is árulnak olyan cuccot amit felhúzol a cipőtalpadra és elvileg tudsz vele járni rendesen a lefagyott úton.
2017. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem van ilyen talpra applikálható szöges cuccom, amiről a második hozzászóló írt, az is csak akkor megoldás, ha hosszú távon mész hóban, jégen (mondjuk téli erdei túra). ha olyan részre érsz, ahol le van takarítva, nagyon rossz rajta menni, vagy ha hómentes sima kőre lépsz (mondjuk bemész egy boltba) ott rohadtul csúszik.
2017. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemcso ***** válasza:
Ha nincs más, akkor vastag frottír zoknit húzz a cipőidre. Sokkal jobban fognak tapadni.
2017. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!