Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok csúszásmentes...

Ajánlanátok csúszásmentes cipőt cardio edzéshez?

Figyelt kérdés

Itthon edzek, viszont, ahol nagyobb tér van ott a padló csúszós. Az egyik helyiségben műanyag hajópadló van (az a szokásos nem túl drága), a másik helyiségben pedig járólap. Mindkettő felülete eléggé csúszós, és nem tudom létezik e cipő, ami ezeken sem csúszik.

Cardio edzés során sokszor vannak ugrások jobbra-balra, vagy fekvőtámasz helyzetben végzett gyakorlatok, ezeknél az én futócipőm csúszik. Mezítláb dolgozni viszont nem jó, mert terheli a bokám.



2016. jan. 1. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű, kínai tornacipő, enyhén bordázott gumitalppal. Nekem bejött: nem csúszik és nem hagy nyomot. Olcsó, de nem túl tartós, de egy darabig megteszi. Ahogy erősödik a nomád, a műanyag padlón már mezítláb is lehetsz.
2016. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg, hogy lemosod nagyon alaposan a cipőd talpát, meg a padlót is jól felmosod edzés előtt. Ha megszáradtak, a tiszta felületek között sokkal jobb lesz a tapadás!
2016. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!