Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezért megbuktathatnak forgalmi...

Ezért megbuktathatnak forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Ha mondja az oktatóm hogy fordulj jobbra, és én nem teszem (mert utálom azt az útszakaszt)....

csak az a baj, hogy a rákövetkező is ugyan olyan...


Így mikor mondaná: fordulj jobbra,

elhagynák 2 kereszteződést, és a harmadikba befordulnék...


Szerintetek? Ez bukásveszélyes dolog?



2017. febr. 11. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nemhogy bukásveszélyes, hanem automatikus bukás. ott fordulsz ahol az oktató mondja. ha nem követed a kijelölt útvonalát, az bukás.
2017. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

értem, köszi a választ.


De én úgy tudom, hogy az útvonaltól el lehet térni... vagy az akkor van ha pl. rosz sávba soroltam be?

(úgy tudom, az csak hibapontnak számít)

2017. febr. 11. 18:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
el lehet térni, abban az esetben, ha nem tudsz időben átsorolni, vagy veszélyes lehet a helyzet. de hogy te szándékosan kihagysz 2 lehetőséget az nem játszik.
2017. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Ez jó :D

Nem ott fordulsz ahol az oktató, mondja, mert utálod azt az útszakaszt.Be*arok rajtatok, komolyan.Ez egyre jobb.Hány éves vagy?

Legközelebb remélem olyan ír ki hasonló kérdést, aki utálja a piros színt, ezért nem áll meg majd a piros lámpánál.

2017. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

haha ez jó volt


de tényleg vannak ilyen emberek


anyám angolt tanított, és egy oszt.társamat is korrepetálta


amikor a gyümölcsökről volt szó, nem volt hajlandó megtanulni a banánt, narancsot és a körtét mert azt nem szereti

2017. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azonnali bukás mérlegelés nélkül.
2017. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer lehet útvonalat téveszteni a vizsgán, a másodikra már buktatnak. Vagyis ha először nem fordulsz be, akkor mondják, hogy ez volt az első, és ha másodszorra akár véletlenül is letérsz az útvonalról, az bukás.


Egyébként vizsga előtt kérd meg az oktatót, hogy menjetek arra, és gyakorold be azt a szakaszt, ha még nem vezetsz ott szívesen.

2017. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha egyetemi vizsgán tételhúzás után azt mondanám a tanárnak, hogy húzok új tételt, mert ezt a tételt nem szeretem
2017. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 10 deka farhát ***** válasza:
Valószínűleg a vizsgaútvonal nem véletlenül megy arra. Te miért nem szereted? Gondolom pont egy olyan forgalmi helyzet (forgalmas jobbkezes kereszteződések pl.) van ott, amire kíváncsiak, hogy hogy oldod meg. Egyébként meg hidd el, jobb egyszer túllenni rajta, aztán ha már a zsebedben a jogsi, arra mész, amerre akarsz.
2017. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 veterán vas ***** válasza:

Kívánom ,hogy a lehető leghamarabb levizsgázz!

Aztán amikor a legkedvesebb ;) anyósod azt mondja, menjünk a piacra bevásárolni, akkor Te a másik irányba fordulsz, és a kocsmába viszed.

Mondván, hogy utálod a piac felé vezető utat.


Te valóban ennyire öntörvényű alak vagy? :/

2017. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!