Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lenne jobb? (forgalmi...

Hogy lenne jobb? (forgalmi vizsga)

Figyelt kérdés

Leírom a helyzetem.


Csütörtökön megyek forgalmi vizsgára és még megvan a lehetőségem, hogy szerdáig vezessek.

Szerintetek hogy jobb? tudom hogy azt én dönthetem el, hogy nekem mi a legjobb, de ti mit csinálnátok?


Annyi, hogy most egész héten vezettem gyakorlás képp. Az összes útvonalat átvettük mégegyszer...


Folyton az jár az eszemben, hogy már az az 1-2 óra úgysem jelent sok mindent...

meg az oktatómmal sem vagyok valami jó viszonyban...

így inkább én a nem felé hajlok.


De nem tudom jó lesz-e így?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 11. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem ezeket a begyakorolt útvonalakat, de hát mindegy.

Ha van lehetőséged azon még többször végigmenni, akkor tedd azt!


Nekem anno saját pénzből kellett mindent kifizetnem, nem volt gazdag anyuci-apuci aki mindent fizetett helyettem, és akkor is ez a baromság volt, hogy "VIZSGAÚTVONALAK".


Ne ba....meg!


Én meg fogtam, és bár nagyon messze volt tőlünk, de egy csomót "gyakoroltam" bicajjal, hétvégén, és/vagy kicsi szabadidőmben.


Ugyanúgy mentem, minden táblát és lehetőséget figyeltem, és úgy reagáltam le, mintha kocsival lennék.

2017. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az oktatód mit tanácsol?

Ha szerinte így is menni fog és Te sem érzed hogy szükséged lenne még több gyakorlásra, akkor ne vegyél több órát. Ha azonban úgy érzed, hogy szükséged van, akkor hajrá!

Közvetlenül a vizsga napján is vettünk 1-1 órát a csajjal akivel voltam. Nekem nem sikerült a forgalmi, a csaj azonban 1 hibát vétve röhögve megcsinálta!

2017. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vezetnék még pár órát, főleg előtte közvetlen.


Az útvonal azért van hogy azokon keresztül érintse biztosan a tanuló a csomópontokat, pl lámpás kereszteződés, lejtőn való elindulás, stop táblás rész. Minden útvonalnak vannak pontjai, eltérő lehet hogy hogyan jutnak oda vagy el onnan máshová, de azok az elemek kötelezőek benne. Én egyre sem emlékeztem hogy akkor az az a számú. Nálam is végigvettük 2x mind az 5-öt, csak azt tudtam hogy milyen buktatós helyek vannak de hogy melyikhez tartozik, azt nem, de azóta is járok arra és jó hogy többször kerültem oda, a vizsgán még is volt benne eltérés mert parkoló nem volt ahol kellett volna, de a lényeges pontoknak meg kellett lennie pl felhajtás autóútra, körforgalmak, stb.

2017. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!