Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Székesfehérvárról felér az...

Székesfehérvárról felér az ember 1 óra alatt a Graphisoft parkba autóval?

Figyelt kérdés

[link]


Google szerint elvileg igen, még ha be is jelölöm az időpontot rajta reggel 07-08 vagy este 17-18h-korra.



2017. febr. 16. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pesten sosem lehet tudni, ne centizd ki.

A rakpart elég szopó szokott lenni, szerintem 20-30 percet számolj rá.

2017. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli csucsban hatalmas mazli kell. Sokat hasznalok google apit es nem mindig pontos.
2017. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Naptól függ, de nálam pénteken elég nagy a várható tartomány: akár jóval meghaladhatja az egy órát.

[link]

[link]

[link]

2017. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is számít, hogy Fehérvárról honnan indulsz, és mikor. Ha át kell hajtanod a városon, azt is számítsd bele, főleg, ha csúcsidőben mész, nem csak Pesten könnyű dugóba keveredni.
2017. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélytelen. Pont ez az az idősáv, amikor a tömegközlekedés a minimum 2 átszállás (plusz Fehérváron belüli út) mellett is időben versenyképes a zárt pálya miatt.
2017. febr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Gyorsvonattal Fehérvárról 40 perc alatt Budapesten vagy.
2017. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne akarj a Graphisoft-ba menni.......

Nagyon csúnya népség.....

Csak 14 éves korig hoz a mikulás ajándékot a gyerekeknek... Diszkriminálja a 14 év felüli gyerekeket.....

Ha nem szeretnél ilyen diszkriminációban dolgozni szerintem ne menj a Graphi-ba....

#amikulasnemdiszkriminal

2017. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!