Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Március 17 én lesz a 3 forgalm...

Ica43 kérdése:

Március 17 én lesz a 3 forgalmi vizsgám, egyben az utolsó is mert lejár a 2 évem . Ilyenkor mennyire engedékenyek a vizsga biztosok? Nézik e a sok bele ölt pénzt és energiát?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 16:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%
nem. Ha nem tudsz vezetni megbuksz, ha tudsz átengednek. Egyszerű a képlet, azért itt emberek élete a tét, nem csak a tiéd.
2017. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömet simán meghúzták, állítása szerint parkolás miatt. Aztán hogy hogy vezetett nem tudom.
2017. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem átengedtek a lejáró 2 év miatt (10-nél többször fulladt le, tehát bukás lett volna). Nyilván nem volt azonnali bukás-hiba. És a kötekedőknek: nyugi, azóta sem vezettem többet, nem is akarok.
2017. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
ha adsz jattot, akkor átmész, ha nem, akkor viszlát legközebb... sajnos, itt is így működik....
2017. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Utolsó, ilyen tippet ne adj..ismerősöm is ezt hitte, és nemcsak hogy megbuktatták, még fel is jelentették.
2017. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem fogadják el a pénzt ! előre fel hívja erre is a figyelmet !! ez nem Pest , hanem Székesfehérvár !!!
2017. márc. 14. 17:38
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem a vezetéssel van gondom ! az okoskodókat utálom !

Pénteken 12.30 kor elválik ,remélem engem is át dobnak :)

2017. márc. 14. 17:43
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
És miért buktál meg az előző kettőn? Mármint gondolom még mindig megmondják mit rontottál el, nem ment ki a divatból az elmúlt 13 évben..
2017. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2 év azért hosszú idő, kicsit elhúztad, azt kell mondjam. Nem szabad ennyire a végére hagyni, így most feleslegesen emelted a tétet. De vigasztaljon, hogy ha izgulsz meg kapkodsz, attól sem lesz jobb a helyzet, úgyhogy próbálj meg nyugisan hozzáállni. Ha nem sikerül, elkezded elölről. Sok pénz, sz*r ügy, de hát ez van, azért még ettől nem dőlne össze a világ. De menni fog az, ne aggódj.
2017. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
76%
Csak oda kell figyelni és menne elsőre is,én azért kaptam majdnem az összes hiba pontot mert túl nyugodtan vezettem de legalább nem kapkodtam és ez a lényeg (sikerült is minden elsőre) Aki rá stresszel az tuti elcsesz egy olyan dolgot ami bukás de normál helyzetben szinte semmi esély nem lenne rá hogy azt elrontja.Így is drága volt ezért mindent megtettem hogy ne kelljen felesleges pénzt kidobni pluszba.
2017. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!