Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Negyedszerre bukok már meg...

Negyedszerre bukok már meg forgalmi vizsgán mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira gáznak érzem már magam hogy nem jön össze a vizsga. Minden ismerősömnek elsőre vagy max másodikra megvolt az egész. Az oktatóm szerint már megvan az az alap ami egy vizsgához kell, csak mindig túl izgulom az egészet ezért meghúznak. Télleg nemtudom már mit csináljak, annyira akarom már hogy sikerüljön, annyira szeretnék már túl lenni ezen az egészen. :'(
2017. márc. 16. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Tolj el egy spanglit előtte.
2017. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ne izgulj :D Állj úgy hozzá, hogy vagy sikerül, vagy nem, nem a világ fog összedőlni. Képzeld azt, hogy csak te ülsz a kocsiban.
2017. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A legutolsó vizsgám 5 percig tartott, de volt már hogy a végefelé húztak meg. Nemtudom mit csináljak már a jogsit mindenképpen szeretném már lerakni. Mennyire gyakori ez hogy valakinek ilyen sokadjára se jön össze?
2017. márc. 16. 15:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Előfordul. Legközelebb biztos sikerül, csak ne izgulj nagyon.

Milyen hibák miatt buktattak?

2017. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az elsőnél nem álltam meg a sárgánál, másodiknál a parkolást rontottam el, a harmadiknál az utolsó 10 percben felmentem a padkára kanyarodásnál amikor mentünk volna vissza. Az utolsónál meg az első 5 percbe az elsőbbségadás táblánál nemláttam hogy van a busz mögött egy kocsi és kimentem elé.
2017. márc. 16. 16:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj sajáttal vagy családi esetleg ismerőssel aki melletted ül . Külső részekre vidékre hajtsatok ki . Rögvest ne jelentkezz vizsgára , esetleg kérdezz rá a többiekre megkenték e a felügyelőt ...
2017. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam erre is már végső elkeseredettségemben, de ezt elvileg az oktatónál kell felhozzam. Csak nemtudom hogy hozhatnám fel neki.
2017. márc. 16. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6#

Hová küldenéd saját autóval gyakorolni?

Az eddigi bukásai elsősorban figyelmetlenség, kapkodás miatti szabálysértések. Hol, és milyen gyakorlatot lehet arra kitalálni, mikor kell megállni, mikor tovább hajtani a sárgánál? A lámpaváltás szerencse kérdése is a vizsgán, de az már nem, amikor a busz mögött érkező járműre nem számít. Az a baj, hogy erre maszekban nem lehet gyakorolni, mert ezeket csak forgalomban lehet.

A koncentráción kellene fejleszteni, de úgy, hogy ne váljon görcsössé a kérdező, de ezt ugye könnyű mondani...

Nem az oktató mellett tanulnak meg jól vezetni a tanulók,ott csak egy alapképzést kapnak.


Energia ital, kávé, vagy bármi, amiről elhiszed, hogy használ, segít a koncentrálásban, csökkenti a feszültséget.

Azon már késő most gondolkozni, hogy nem volt-e korai a vizsgára jelentkezés, most arra koncentrálj, hogy sikerüljön

2017. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nézd meg ezt a videót, hátha segít

https://www.youtube.com/watch?v=ieQBQ-FkDVc&t=79s


Sok sikert! :)

2017. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél be egy lexarom tablettát,vagyis valami nyugtató stresszoldó bogyót. Vény nélkül is lehet kapni,márkákat nem írok.
2017. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!