Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Negyedszerre bukok már meg...

Negyedszerre bukok már meg forgalmi vizsgán mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira gáznak érzem már magam hogy nem jön össze a vizsga. Minden ismerősömnek elsőre vagy max másodikra megvolt az egész. Az oktatóm szerint már megvan az az alap ami egy vizsgához kell, csak mindig túl izgulom az egészet ezért meghúznak. Télleg nemtudom már mit csináljak, annyira akarom már hogy sikerüljön, annyira szeretnék már túl lenni ezen az egészen. :'(
2017. márc. 16. 15:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Cia!


Én még csak 2 vizsgát buktam. Soha nem izgultam semmiért, mindegy milyen vizsga volt (érettségi, elméleti...) és milyen felkészületlen voltam, de a forgalom kifogott rajtam is. Az első vizsgámon egy telezöldet kaptam be, a másodikon pedig 3x is 3-asban akartam elindulni a zebránál, ami után elengedtem a gyalogost. Annyira izgultam, hogy semmit ne rontsak, hogy nem vettem észre, hogy nem is üresben vagyok.... Sajnos van ilyen. De a második alkalommal legalább nem az első percekben buktam... haladás :-)

Ha magán a gyakorlati órákon nincs gond, akkor vizsga előtt - nekem legalább is azt javasolták legközelebbre- fogyassz olyat, amitől megnyugszol. Ez lehet csoki, tea...

Én már jó fél éve pihentetem a dolgot (kiürült a buxa), azóta ha muszáj, autóba ülök egyedül, persze más ismerős helyen, kisvárosban... de addig sem felejtek. A gyakorlás, a rutin szerzés nagyon hasznos tud lenni szerintem, legalább is nekem jót tett, már a Párom sem acsít mellettem :-)

Sok sikert a következő vizsgádhoz!!

2017. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!