Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van MO-n bolt ami amerikai...

Van MO-n bolt ami amerikai autókhoz tart alkatrészeket?

Figyelt kérdés

Boltot keresnék, ahol amerikai típusokhoz forgalmaznak alkatrészeket, esetleg raktáron van ez-az. Esetleg magánszemélyt, vagy ezzel foglalkozó műhelyt.

A legfontosabb egy 426-os Hemi-hez gyújtáselosztó ami kéne.

Ebay-en akad bőven, de 4-6 hét lenne a szállítás, így elsőre megpróbálnék közelebbről keresni valamit.

Meg pár apróbb kozmetikai kiegészítő is jó volna, pár apróságon már igencsak meglátszik az idő.


Pár forumot, és aprós oldalt már átlestem, de semmi, nem is számítottam rá nagyon.



2017. márc. 27. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy lenne.

Kinek éri meg megvenni olyan alkatrész amit lehet hogy évekig nem ad el?

Alig van Magyarországon amerikai autó.

De h már itt tartunk... lehetnél te az aki nyit egy ilyen boltot ami tart raktáron amerikai autókhoz alkatrészeket.

2017. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én üzletember. :)


Csak van jó pár éve egy kissé romos, de működőképes 68-as évjáratú Chargerem, és most jutottam el oda, meg lett anyagilag is lehetőségem rá, hogy kicsit rendbe rakjam. Nem akarok veteránvizsgát vagy ilyesmit, csak nyárra jó volna párszor kivinni.

De jelenleg alig akar menni, az elosztó már amúgy sem volt az igazi, de még ment, mostanra viszont beindulni is alig akar.

2017. márc. 27. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Online simán be tudsz szerezni bármit Amerikából.
2017. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, csak mint írtam, sokáig tart míg megérkezik. De ha más nincs ez lesz.
2017. márc. 28. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem surgos, irtad, nyaron szeretned a vasat kivinni, igy raersz megvarni amig a posta oda er hozzad. Viszont arra figyelj az eBayen, hogy megbizhato (USAban levo) emberketol vegyel, ne vmi kinai izet, mert mire odaer hozzad meg kiderul, hogy nem mukodik, addigra az elado eltunik...


Probalhatsz USA online autos uzleteket. Ha nem szallitanak Magyarorszagra, akkor felveheted a kapcsolatot egy los angelesi konteneres ceggel, akik haza viszik neked.

Pl. megveszed a cuccot az online boltbol es szallitasi cimnek megadod a konteneres ceg cimet, amikor hozzajuk megjon a cucc, berakjak egy kontenerben es jo esetben 1 masfel honapon belul (rossz esetben, ha epp nem inditanak kontenert, akkor akar 2-3 honapot is varhatsz) hazaviszik a cuccot amit a pesti irodaban atvehetsz.


A ceg megbizhato, en mar tobbszor kuldtem veluk cuccot, csak sajnos sose tudni elore, hogy mikor er haza a cucc, de mindig olyat kuldok, ami raer, ugyhogy kulonosebben nem erdekel. Egy eloszto nem olyan nehez, de en kuldtem mar veluk nyerget is haza, aminek azert van sulya, es arban sokkal jobbak mint barmelyik szallito ceg (posta, ups, fedex, akarmi).


Masik otlet, hogy ha lesz tavasszal valahol amerikai autos talalkozo, akkor oda mindenkepp nezz el es beszelj az emberekkel, mert lehet h ok ismernek vkit akinek pont van egy 68-asa es eladna alkatresznek.

2017. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!