Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az oktató mennyire tudja...

Az oktató mennyire tudja felmérni, hogy vizsgaérett-e az ember és alkalmas-e?

Figyelt kérdés
Egyáltalán alkalmas-e a vezetésre: konventrációs képesség, gyors döntéshozatal??
2017. máj. 17. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2017. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Mivel ott ül a tanuló mellett minden egyes vezetésnél természetesen átlátja ezeket. De tapasztalatból mondom nem függ össze, hogy elküld vizsgázni azzal, hogy alkalmasnak érez e a vezetéshez. De most gondolj bele ha már kifizettél annyi pénzt nem mondhatja, hogy te inkább ne is ülj többet kormány mögé... De szintén tapasztalat, hogy néhány év óvatos vezetés után általában még az is ráérez valamennyire, akinek abszolút nincs hozzá érzéke.
2017. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztat és küldött vizsgázni nem olyan nagyon sok óra után, de atáblákat nem veszem észre, egy főúton már nem is figyelek annyira... Táblák mellett lazán el.

A forgalmi helyzeteket megoldanám, csak állítsuk meg az időt és legyen rá 2 percem.

2017. máj. 17. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az oktató konkrétan az első óra után nagy pontossággal meg tudja becsülni, hogy képes vagy-e levizsgázni. Most tanulok C kategóriát, rutinpályán az első óra során mondta, hogy neki dolga van, én gyakoroljak csak! Mondtam, hogy nem bánnám, ha legalább még 1 körre beülne mellém. Azt mondja, ne aggódjak, ő figyelt az előbb és nem lesz gond.

Meg is lett a rutinvizsgám elsőre :)

Forgalmi vezetésnél meg 1 órát voltam eddig, és nagyon pocsékul ment: nem vettem észre a gyalogost, nem tudtam felmérni az autó gyorsulását (forgalomba becsatlakozásnál akadályoztam), sehol nem tudtam eldönteni, elférek-e, ilyenek. Szóval nagyon mazsola módon ment, amit tök cikinek éreztem 50000 km M és 200000 km B kategória balesetmentes után.

Mondtam is az ipsének, hogy szerintem elég pocsékul ment. Azt mondja, ne aggódjak, a vizsgára fel leszek készítve! Hát legyen igaza :)

2017. máj. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!