Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak engem szívat az oktató?

Csak engem szívat az oktató?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit hoszu lesz a sztori, de akinek van ideje és tud tanácsot adni az Kérem, hogy tegye meg. Előre is köszönöm ☺

Szóval. Az egész ott kezdődött, hogy a kresz vizsgám szeptember elején még volt elsőre, aztán a párom mondta, hogy menjek ahoz a Nő oktatóhoz, akinél ő volt?, mert nagyon nyugodt, kedves és nem mellesleg jól oktat. Így is tettem, fel hívtam és közölte velem, hogy majd csak novemberben elején rá, fel hívtam november 10.én és közölte velem, hogy majd november végén , mert tele van. Még beszéltem vele, hogy akkor heti 3x megyek két órákat 3500ért/óra. De mondtam neki, hogy akkor itt a karácsony hagyjuk és majd január elején megyek. Mentem is január elején, tényleg nagyon türelmes és kedves volt a KEZDETBEN, aztán el kezdte mondani, hogy ő ennyi pénzért csak 2x visz egy héten, mondtam, hogy akkor sorry, de oktató váltok, úgyan is nem ez volt meg beszélve és más 3000ft/óra díjjal visz 2x. Azt mondta, hogy ne menjek máshoz el visz ő is akkor 3x. Na itt kezdődött a bunkóság, az órák alatt folyamatosan telefonál, meg áll a gyógyszer tárban, mcdonaldsba, barátnőjét fuvarozom, hol ott nekem az mondta, hogy a párom nem ülhet be meg nézni, hogy mennyire megy már a vezetés mert hogy neki igazolnia kell, hogy a 3.személy is ebbe az iskolában tanul. Folyamatosan késik 5-10percet, vagy is nem késik, mert ott áll előttem csak hát nem indul el mert beszélget a többi oktatóval, elobb is fejezzük be 5-10percel. Egyszer én is késtem 14 percet mert a büszke robbant és flegmazott, hogy így jártam. Aztán nagy nehezen február közepén vége volt a kötelező órának, de nem volt még az 580km, mondtam, hogy akkor veszek 4 órát, de akkor ország útra . Menjünk, hogy a hiányzó 110km meg legyen, nem vitt, mert hogy ott nem tanulok semmit. Nagy nehezen -10x km hiányzott, de március 10re kaptam időpontot. Még buktam sajnos, mert annyira izgultam, hogy az első 10 percben állítólag 3x, de szerintem 2x le fulladtam. (Piros lámpánál dombnak fel fele nemntudtam el indulni ) aztán mondtam, hogy még veszem a kötelező 7 órát 24500ftért és a vizsga díját 11000ftert, de kérjen minnel előbb időpontot, fel hív és május 2.t mond! Nagyon ideges lettem, apa fel hívta és neki bezzekntudott adni március 31.ere ahol ismét meg buktam, mert állítólag nem tartottam az álló parkoló jármű mellett a kötelező ajtonyitasnyi távolságot, bele nyúlt hirtelen az oktató a kormányba és ez az utolsó 10 percben volt a vizsgamnal :( most pedig május 8ra kaptam új időpontot. Szerintetek menjek másik oktatohoz? Direkt csinálta? A pénzt akarja ki sajtolni belőlem? Azt még nem is írtam, hogy ha valamit el rontok akkor flegma és kiabál ..stb . Úgy érzem utál, de én is őt!


2017. ápr. 1. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Már régen másik oktatóhoz kellett volna menned, meg sem várni a vizsgát.

Amikor a tanuló - oktató között nincs semmi kölcsönös bizalom, szét kell vállniuk.

Az 580 kilométer emlegetése lehetett volna az, amikor ezt meg kellett volna tenned, a többi ok miatt.

Valoban van az 580 kilométeres limit, de, ha az oktató úgy akarja, nem akadálya a vizsgára jelentkezésnek, s még országúton sem kell róni a kilométereket, ahol egyébként valóban nincs sok tanulni való, nem is szeretik az oktatók. A vezetési kartonra viszont írhat több kilométert, ha akar...

A vizsgákon már a vizsgabiztos a főnök, a bukásokhoz annyit tudok hozzá szólni, hogy nem is szabadott volna olyan oktatóval oda menni, akit utálsz.

Nem gond az, ha szigorú az oktató, ha egyébként segíti a tanulásban, és a vizsgán is a lehetöségei határain belül.

A lefulladásoknál a vizsgabiztos döntése volt, hogy elég, a parkolásnál lehet jogos volt, lehet nem, hogy bele nyúlt az oktatód a kormányba, ezt mi nem tudhatjuk, a probléma már régebbi: zero bizalom.

A forgalmi vizsgának úgy nem szabad neki menni, hogy a tanuló nem bízik az oktatóban.

Az a gond, hogy régen váltani kellett volna, mert az oktató váltás után, másik autó, másik oktató miatt kell néhány plust óra gyakorlás is. Viszont ennek a kapcsolatnak már régen nincs meg a bizalmi alapja.

2017. ápr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszodat ☺ párom gondolja úgy, hogy én vagyok a ,,béna " mert ő ennél a női oktatónál elsőre Át ment, de az már 7 éve volt. Az a baj, hogy nem merek oktatót váltani, mrrt látom, hogy mindegyikkel jóban van és attól félek, hogy még haragszik és akkor el pletykálja a többinek, hogy miért váltottam. . Ott se lenne jobb. És azzal se vagyok tisztában, hogy egy másik autót meg szoknek e 3x 1,5 óra alatt. :(
2017. ápr. 1. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Váltás nélkül az a lehetőség, hogy nála kell levizsgáznod.

Egy, kettő, három bukás sokakkal megtörténik, a negyedik rontott vizsga után, az ötödiken két vizsgabiztos ül hátul, s ha az sem sikerül, akkor PÁV - odáig nem kellene eljutnod.

2017. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A család tagok és a barátok is mondják, hogy oktatót kell váltani, de a párom, ,nem engedi "... azt mondja, hogy tuti ott is bukok, mert az autó más. .
2017. ápr. 1. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefulladsz a lámpánál, ki a hibás?!

Álljunk már le az oktató szidással!

A másik kérdésednél már válaszoltam!

Ne írd ki 5*!

2017. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem az oktató a hibás! Izgulok, ennyi 😦
2017. ápr. 1. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, szivat.

Már alapból ez a szöveg, hogy "nincs meg az 580 km" egy nagy szivatás. Ugyanis azt ír a kartonra, amit akar.

Szerintem válts oktatót.

2017. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!