Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Első forgalmi vizsga - mi (k)...

Első forgalmi vizsga - mi (k) re figyeljek oda, hogy sikeres legyen?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek forgalmira vizsgázni. Úgy érzem sikerülni fog, sokat gyakoroltam rá, de azért jól jönne pár tanács a siker érdekében. Eddig a kresz és az elsősegély vizsgán is elsőre átmentem, örülnék ha ez is sikerülne elsőre! :)

2017. máj. 29. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szegj meg egyetlen közlekedési szabályt sem.
2017. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem az a legfontosabb, hogy próbálj meg nem rágörcsölni, csak ugyanúgy, mint előtte az órákon.

Gyakorlatilag mindenre oda kell figyelni, de azt javaslom, hogy pörgesd át néhányszor a fejedben azokat a dolgokat, amik esetleg nem mindig mentek elsőre, vagy amiktől tartasz egy kicsit. Én lassan 3 éve vizsgáztam, 17 évesen, hibapont nélkül sikerült teljesítenem. Egyáltalán nem nagy kunszt, mindig nézz körül (vasúti átjáróban különösen, egyik osztálytársam anno azért bukott meg), figyeld a táblákat, záróvonalra nagyon háklisak, szóval arra semmiképp, meg amúgy sem.:)

Tartsd a forgalom ritmusát, legyél végig magabiztos és semmi baj nem lesz.

Sok sikert!:)

2017. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

És kb mennyi ideig fog tartani?

2017. máj. 29. 11:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint a vizsga
2017. máj. 29. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

60 perc az egész, ebből 10 perc az adminisztráció és a kocsiellenőrzés, 50 perc maga a vezetés.

2017-től állítólag csak 2 rutinfeladatot kell a vizsga során végrehajtani, de ezt nem tudom megerősíteni. (Eddig 4-et kellett)

2017. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?:)
2017. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Átmentem köszi! :)

Szerencsére minden elsőre sikerült!

Köszi a tanácsokat! :)

2017. jún. 2. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!