Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után mi a pontos teendőm, ha nem volt nálam a bizonyítványom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai napon sikeres forgalmi vizsgát teljesítettem, azonban nem vittem magammal a 8 ált. iskolás bizonyítványom mivel az oktatóm elfelejtett szólni hogy januártól már szükséges. Azt mondták a vizsgaközpontban hogy 3 nap múlva menjek vissza és kapok egy elektronikus igazolást (vagy valami hasonlót) és utána mehetek az okmány irodába.


A kérdésem az, hogy most pontosan mit is fogok kapni?

Én úgy gondoltam hogy itt kapok egy papírt(kaptam is, amin szerepel a 3 hibapontom, stb), viszont ezzel a papírral és az egészségügyivel, bizonyítvánnyal, orvosi alkalmasságival elvileg nem mehetek az okmány irodába.


Tehát most akkor három nap múlva vissza kell mennem, ők adnak vagy továbbítanak nekem esetleg emailben egy igazolást, hogy tényleg sikerült, majd pedig azzal megyek az okmányirodába és viszek magammal oda is mindent?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. máj. 30. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
3 nap után kiválthatod a vizsgaigazolást a biziddel és ezután az orvosiddal, ez az igazolás és az eü kártyával együtt lehet kiváltani a jogsit az okmányirodában.
2017. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez viszonylag egyértelmű, de valamilyen elektronikus igazolásról beszéltek.... Szerveres informatikus vagyok de tökre nem fogtam fel hogy miről beszélnek, ezért is kérdeztem rá + felhívtam a közlekedési hatóságot, ahol egy flegma nővel beszéltem és már már beszólogatott és igazából nem is segített a problémám megoldásában. Pedig én egy kifejezetten udvarias embernek gondolnám magamat. Sajnos most egy új kollégát tanítok be, így nincs módom elmenni a vizsgabizottsághoz, mert nyilván csak hétköznap van ügyfélfogadás és csak 15:30ig... tök jó hogy gondolnak azokra is akik egész nap dolgoznak. :D De majd jövőhéten megoldom valahogy. :) Azért köszi a választ.
2017. jún. 2. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Elektronikusról még nem hallottam, pedig B,C,CE kategóriám van és a legutolsót kb fó6 hónapja szereztem meg. Az valószínű egy félreértés lesz.
2017. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!