Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Soron kívüli jogosítvány...

Soron kívüli jogosítvány kiadásban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
az ,hogy miért nem birok várni az az én dolgom.olvastam hogy van rá lehetőség de nem nagyon láttam értelmes választ.köszi

#jogosítvány #gyorsított ügyintézés
2017. jún. 10. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen
2017. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ezt a kormányablak oldaláról másoltam be:


Amennyiben a vezetői engedély kiállítására irányuló kérelmet a Közigazgatási és Elelktronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalánál nyújtották be, a vezetői engedély – az erre irányuló kérelem esetében – soron kívül kiadható. (Lehetőség van SMS vagy/és e-mail értesítés kérésére az elkészült vezetői engedély postára adásának, illetve a közlekedési igazgatási hatósághoz történő érkezésének napjáról.)


ezt végigjárta már valaki?

2017. jún. 10. 08:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol 1 hetet sem kell várni, sőt..

Az egyik ismim csütörtökön, vagy pénteken bement, kövi héten kedden már a kezében volt a jogsi. És nem sürgetett senkit

2017. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de jo lenne!!
2017. jún. 10. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elavult kormányablak-oldalt találtál.


„A Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala (a továbbiakban: KEKKH) 2016. december 31. napjával az Áht. 11. § (3) bekezdése alapján beolvadás útján jogutódlással megszűnik.” ← 378/2016. (XII. 2.) Korm. rendelet egyes központi hivatalok és költségvetési szervi formában működő minisztériumi háttérintézmények felülvizsgálatával összefüggő jogutódlásáról, valamint egyes közfeladatok átvételéről 8. § (1)

[link]

Megjelent a Magyar Közlöny 2016. december 2-i 187. számában. ← [link]


A linkek:

[link]

[link]


Amúgy, az ügyintézési ideje, már másfél éve: 8 nap. Ha a kormányablakba/okmányirodába kéred, legfeljebb ennyi idő.

2017. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen! akkor sajnos ez van..
2017. jún. 10. 15:32
 7/10 A kérdező kommentje:
és ez a 8 nap csak akkor érvényes ha bemegyek a központi okmányirodába a 13.kerületbe,vagy egy mezei okmányiroda is elég?
2017. jún. 10. 15:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kormányablakban és okmányirodában így van. Záhonyban is, Letenyén is, és mindenütt.
2017. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ok!köszi
2017. jún. 12. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
jó neked már vezetgetsz én meg pénteken voltam az okmányba remélem hozzák max szerdán :'D
2018. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!