Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősorban kecskemétiek! Ma...

Elsősorban kecskemétiek! Ma reggel 8 után leparkoltam a központban, vettem parkolójegyet, egy óra múlva mentem vissza. Az anyósülés felőli ablakra piros rúzzsal, , MARHA! " feliratot írt valaki. Miért?

Figyelt kérdés
Körbejártam a kocsit, nem volt húzódás rajta, jól állt a parkolóban, nem vonalon... Rá sem álltam a mellettem levőre, igaz szűk volt a hely. Jegy is volt, nem tudok rájönni. Heccből nem szokás ilyet csináni, valami oka kellett hogy legyen.

2017. jún. 13. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele. Ha konkrét gondja lett volna, akkor azt írja, hogy "idióta, hogy parkolsz?" stb...


Valami idegbeteg pic.sa lehetett :D Lehet, hogy a tükrödben rúzsozta ki a száját és nem tetszett neki, amit látott...

2017. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak az exed volt. :D

Vagy nem, csak a kocsidra azt hitte, hogy az exéé volt.


De az is lehet, hogy a hp-nak szűk volt a hely a beszálláshoz és ezért téged okolt a parkoló kivitelezője helyett.

2017. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veterán vas ***** válasza:

Nem érdekes, töröld le és kész.

Örülj neki, hogy ezt a megoldást választotta, nem a motorháztetőbe karistolta be az üzenetét egy ácskapoccsal. :(

2017. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek a válaszát! Megnyugtattatok. Ment a zöldség :))

#3 Igen, ez még szerencsésebb. Letöröltem és mentem dolgomra. Csak nem hagyott nyugodni.

2017. jún. 13. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te ki tudtál szállni, de esetleg a jobb oldalon annyi helyet hagytál, hogy nem tudott beszállni... és haz anyósülésen keresztül kellett bemásznia, akkor ilyen finoman tudatta, hogy mit gondol rólad.
2017. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ráparkoltál valakire.

Jobb, mintha letörte volna a tükröd!

2017. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!