Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan kell felhajtani autópál...

Hogyan kell felhajtani autópályára?

Figyelt kérdés
Még soha nem mentem autópályán ( kivéve Euro Truck simulator 2- de ott ha vége a gyorsítósávnak akkor rámegyek a leállósávra ls gyorsítok ott. ) most viszont kellene elvileg, egy 68 lóerős Swiftem van szóval úgy kellene megközelítenem a felhajtót, hogy ne legyen a közelemben senki mert ha meg kell állnom akkor 15 másodperc mire 100 ig felgyorsítok. Ha úgy jön ki a lépés, meg kell állnom a gyorsító sáv végén és várni, majd elindulni, nagyon nagyon gyorsan, hogy valaki utol ne érjen... és mindezt 0 autópályás tapasztalattal. Mégis hogyan? Egyáltalán fel merjek menni a pályára?
2017. jún. 22. 15:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azokból a videókból nem tanulsz meg vezetni, amiket linkeltél.... gyakorlatot ugy szerzel ha mész, gyakorolsz... jibb lenne ezt oktatóval... egy 2 órát csak kitudsz fizetni...

de kár is tovább pocsékolni rád a szót....

2017. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. jún. 22. 17:45
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, én a 23 éves, gyári adatok szerint 56 lóerős (màra nyilván elveszett pár állatka a ménesből :D) kocsimmal rendszeresen használok autópályát.

Nyomni kell neki, akkor a 90-et a gyorsítósáv első harmadában eléred, onnantól meg nincs gond.

Ahogy mondták, a gyorsabbak be fognak menni a belsőbe, kamion elé meg így már be tudsz menni.

2017. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez a két videó pont borzadály...

A Zuglóson a hülyéje bealszik a zöldnél, valaki a szélső sávban lendületből simán megelőzi - amire azt halózza, hogy "bevágtak elé". Aztán beugat a piros lámpánál és utána csodálkozik, hogy belékötnek.


A második videó még ennél is komikusabb, 130-al tötymörög a belső sávban mikor üres a szélső, halucinál olyan hülyeséget, hogy "bődületes sebességgel" valaki majdnem nekijött hátulról és NEKI KELLETT LERÁNTANIA A KORMÁNYT (wtf :D ) a szélsőbe. Utána megint mennek egymás mellett (és ki tudja ki kinek anyázik) és megint tolják.


Aki ezeket a videókat feltölti egy igazi hülye, csak még ő sem tudja magáról..

2017. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudtam, hogy aki vezetni tanul, annak mindenképp kell vezetnie autópályán is. Akkor úgy látszik, ez csak terv volt, vagy ajánlás, de nem kötelező.


Kérdező!

Adok egy jó tanácsot!

Keress olyan útszakaszt, ahol hasonló módon kell besorolni, de nem autópálya, tehát a sebesség kisebb. Tipikusan városok bevezető szakaszain, ahol főutak kapcsolódnak össze, ott szoktak ilyenek lenni (de bent a városban is lehetnek).

Ott, kisebb sebességnél gyakorold be ezt a manővert.

De tulajdonképpen minden olyan helyzet, ahol többsávos, forgalmas úton adott pontig mindenképpen sávot kell váltanod, mert az visz a megfelelő irányba, szóval minden ilyen helyzet jó a gyakorlásra. Hisz ez voltaképpen egy sávváltás, semmi több.


Szerintem videókat nincs értelme nézegetni. Kézilabdázni sem lehet megtanulni videóból.

2017. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Ui: Én focizni tanultam meg youtube-ról és egy osztálybajnokságot meg is nyertünk, csak én rúgtam gólokat :) ja és csajozni is ott tanultam meg. :) :)

2017. jún. 23. 13:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Goldmund73


Nos ha kéne ha nem hidd el, hogy aki Mezőtúron teszi le a jogsit azt ossem fogja az oktató elvinnni autópályára, mert messze van...

2017. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!