Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten meg lehet tanulni...

Budapesten meg lehet tanulni vezetni? Vidéken kezdtem de költöznöm kell.

Figyelt kérdés
Mindenki mondja hogy a Budapesti forgalom az észvesztő...és valóban.De volt olyan aki "béna" volt és mégis sikerült megtanulnia ott vezetni?

2017. jún. 24. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Én jobban szeretek a nagyfaluban vezetni, mint vidéken :)

Nem olyan észvesztő az.

2017. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Én ott tanítanék mindenkit vezetni! A vidékieket is. Talán utána kevesebb para lenne, ha a vidéki embernek a fővárosban akad dolga, és ott kell közlekedni.
2017. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Észvesztő a tiranai (Albánia) forgalom, ott tényleg kapkodja az ember a fejét.


Budapesten simán meg lehet szokni, hogy kicsit vehemensebben vezetnek az emberek, mint vidéken.

2017. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Csak ne munkaidőben csináld, mert akkor csak az 1-es, meg a 0 fokozatig jutsz.
2017. jún. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem értettem ezt a pesti közlekedés parát. Pedig vidéken tanultam én is vezetni.

Odamész, és kész, ott is csak sávok vannak, ott is ugyanúgy kell figyelni a tükröket. Tájékozódással megint nincs probléma a mai telefonok segítségével.

Apám is mindig tiszta para volt, hogy jaj ha elbacol egy kanyart, akkor mi lesz helyismeret nélkül? Hát semmi, ha nagyon elkeveredtél, és nincs GPS, akkor megállsz, térképet nézel. Ennyi.

2017. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Én béna voltam és Budapesten tanultam meg vezetni és vizsgáztam is. Szerintem az a nehezebb, hogy nagyobb a forgalom, van villamos, az autósok türelmetlenebbek, meg dinamikusabban vezetnek úgy nagy általánosságban, persze vannak kivételek. Viszont könnyebb, hogy nem fogsz nagyon 70km/h fölé menni, mert nincs rá lehetőség, az oktatók meg nem visznek fel autópályára. Én ezt máig hianyolom, majd ha már biztonságosan vezetek, akkor felmerészkedek.
2017. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Nehezebb pesten vezetni egy kezdönek az biztos. Rengeteg felè kell figyelni. Rengeteg az egyirányú.sok az idiota türelmetlen ember , sokszpr figyelmetlenek. Volt h multkor kinyaradodott elèm mikor en mentem a föuton vizsgan.. meg a masik körül se nez csak kinyitja az ajtot.. nekem 1hete lett sikeres forgalmim. Engem vittek autópályára.
2017. jún. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!