Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van annak hírértéke, h...

Miért van annak hírértéke, h valaki szabálytalanul parkol?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap látni vmelyik portálon olyan kocsi fotóját, h egy autó szabálytalanul parkol. A közteresek, rendőrök teszik ilyenkor a dolgukat, az autós megkapja a csekket. De miért hír ez egy országos hírportálon?
2017. jún. 30. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek akkor van igazán hírértéke ha X5,Q7 ML Merci esetleg Cayanne az elkövető autója. Akkor harap rá minden proli és lehet utálkozni.

Valszeg ha az ilyen cikkeknek nem lenne látogatottságuk, akkor kihalnának, de úgy tűnik van. Most akkor kérdezzük meg miért ilyen az átlag magyar médiafogyasztó? :D

2017. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja igen a tegnapi ferrari....

Kérdem én, ha suzuki, opel, vagy egy átlag autó parkol ott, akkor jön az összes "jani", hogy en vagyok itt a hatalom, az lesz amit én mondok....

Tegnap meg mindenki be volt xarva, hogy jaj egy ferrari, es 1 (!) Napig állt tilosban.

Innen látszik hogy a törvény, jogszabály nem vonatkozik mindenkire.... ma is állt ott egy luxusautó, és azual sem csinált senki semmit.....

Kb ezért van hirértéke....

2017. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
Normális esetben hatalmas hírértéke lenne a tilosban parkolásnak. Sajnos azonban Magyarországon ez annyira elterjedt, hogy nem éri el az ingerküszöböt...
2017. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted a közteresek mindent elintéznek.... ja. Álmodj! A tegnapi Ferrari is ott csücsülne ma is, ha valaki nem hozza nyilvánosdágra!

Hány járdán parkoló idióta szaladgál büntetlenül? Hány mozgás korlátozott parkoló van jogtalanul és büntetlenül elfoglalva?

Sajnos piszkosul nagy az igazságérzetem, ezért baromi hamar szemet szúr, ha pl. 2 helyet foglalva parkolnak, családosba áll az egyedül autóban ülő nyomoréksemmirekellő, stb.

Sajnos ilyen világban élünk. Egyesek csak akkor végzik megfelelően a munkájukat,ha kiderül, hogy nem végzik. Lásd a tegnapi esetet. Egyébként nagyívben tesznek ezekre a dolgokra....

Hát ezért lett ekkora felhajtás abból a nyomi autóból.

2017. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van néhány lecsúszott hírportál meg TV csatorna, ott szoktak ilyen hírek menni.
2017. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!