Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Németországban komolyan...

Németországban komolyan gondolják, hogy 60km/h val szabad csak haladniuk főúton a kamionoknak?

Figyelt kérdés

Ez borzasztóan balesetveszélyes, gondoljatok bele az autósokat folyamatos előzésbe kényszerítik. Mert ügye ott főúton 100km/h-val lehet menni.


Mondjuk én autóval is szeretek 60-al menni mert lehet nézelődni meg inni-enni és jó a reakció idő még, de 90-nél már nem...


2017. aug. 7. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
ki mondta, hogy csak 60-nal szabad nekik haladni?
2017. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"ki mondta, hogy csak 60-nal szabad nekik haladni?"


Mondjuk az StVO? :D


[link]


Gondolom ott is csak az megy fűúton akinek ott van dolga, a többiek pályán nyomják.

2017. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg így van, és be is tartják, mert tele van kamerázva. És az a durva, hogy a személyautók is tötyögnek utána. Az egészből az következik, hogyha személyautóval bundes utakra keveredsz, majdnem biztos lehetsz benne, hogy 50-60-al fogsz végig gurulgatni. Szerencse, hogy sűrű az autópálya hálózat, mert azon kivül semmit nem lehet haladni a közutakon Németországban.
2017. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon is csak max hetven.

Sőt. Még autóúton is csak annyi.

2017. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez bizony igy van.
2017. aug. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70-el is lehet de az a tureshatar. Amugy itthon is ennyivel lehet, csak senki nem tartja be
2017. aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Itthon 70, de engem még 90-nél is megelőz néha kamion, pedig 88 a tiltás, nem értem.. gps és a km óra is 90-et mutat és akkor is elhúz mellettem.


Minden esetre furcsa nekem ez, meg az egész tiltásos cucc is, miért nem engedik 100 körül menni őket mindenhol? Nem nagy sebesség az.

2017. aug. 8. 08:41
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked furcsa, de környezetvédelmi szempontból nem az.


És ez még hagyján, de a 45-tel haladó smkp-t, sőt a 25-tel szüttyögő kerékpárost is képesek (vagyunk) kilométereken keresztül követni, ha nem lehet biztonságosan megelőzni. Itt ilyen a közlekedési kultúra. Persze idióták itt is vannak, de aztán gyakran kiderül, hogy k-európai...

2017. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a legtobb kamion 90nel van tiltva, de konnyen feloldhato es 140et is mennek, olaszban ez pl bevett szokas. De vannak amik 82 re vannak korlatozva, annak sincs tul sok ertelme
2017. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jajj lassan már 200-zal repesztő kamionokat fog mindenki hallucinálni... :D
2017. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!