Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elkezdtem a jogosítványt a...

Khujber89 kérdése:

Elkezdtem a jogosítványt a vezetés felénél járok. Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés

A KRESZ 4-re sikerült körbelőtem . 1-59pont

2-64pont 3-64 pont 4-70 pont.

Már járok városba vezetni. A kuplungolás váltás fékezés megy. A rutinpàlyán a kormányzás is ment néha hibázik. Az oktatónak mindig baja van a kormányzás oknál vissza akar vinni a rutinpályára.

Ma.hibáztam egyet véletlen féket nyomtam a gáz helyett. Pedig tudom melyik-melyik. Az oktató ordíbált utánna igaz bocsánatot kért. Egyre jobban kezdek elkeseredni. Feladatokat még nem csináltunk ő szerinte nem való nekem a jogsi. Szerintetek lehet esélyem?



2017. szept. 12. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem az oktatóval van baj, meg kell tanulni a Kreszt.

Nem 10000 kérdést bemagolni hogy melyikre kell az 1,2, 3 választ x-elni. MEGTANULNI.

Meg , ne haragudj , de nagyon béna vagy ha a két pedált össze kevered.

"az oktatónak mindig baja van a kormányzásoknál". Ha nem tudod a kormányt használni, persze hogy baja van.

És még te vagy itt megsértődve?

2017. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10-es válaszíró, teljesen igazad van és a példa is jó ,tanulságos számomra. 2.sz voltam. Köszönöm
2017. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!