Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg igaz hogy a B kategóri...

Tényleg igaz hogy a B kategóriás jogosítvány ingyenes lesz?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 12:13
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
44%

Mutasd a cikket.

Amúgy nem igaz

2017. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék

2017. szept. 23. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Te elolvastad amit linkeltél? :D


"A lap információi szerint a KRESZ-vizsgát is ingyenessé teszi a kormány a diákok számára. Ennek költsége miniszteri rendeletben szabályozott, a számítógépes elméleti vizsga díja az elmúlt öt évben változatlanul 4600 forint volt."


Azt írják, hogy a B kategóriás jogosítvány megszerzése ingyenes lenne vagy azt, hogy a 4600 Forintos Kresz vizsga ingyenes lesz? :D

2017. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:

Elolvastad amit írt?


Ingyenes lesz a KRESZ vizsga. Ez annyit jelent, hogy spórolsz 4600 Ft-ot a jogsi árából

2017. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Neked nem az jelent meg az általad linkelt hírben, mint nekem? [link]
2017. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy tudom hogy csak az első lesz ingyenes. De én még meg is dragitanam, hogy az ilyen nyomorultak mint te ne kapjanak könnyen jogosítványt.
2017. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz, sőt terv szintjén sem létezik amit állítasz (vagyis kérdezel). Azonban az általad belinkelt cikk valós tehát a KRESZ vizsga tényleg ingyenes lesz.
2017. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Istenem, és ezt már én is hallottam vissza IRL is...

Nem tudtam róla, de már ott megmondtam, hogy ez maximum a Kresz vizsgára vonatkozhat, ott is az elsőre és ott is valami megkötéssel (pl diák).


Hát nem sokat tévedtem... Pedig egy teljesen átlag agyú ember vagyok, ezek szerint nálam jóval sötétebbek vesznek körbe...

2017. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most már értem, miért olyan kormánya van az országnak, amilyen. Elengedik párezer embernek a KRESZ vizsga árát = ingyen van a jogsi. Belehajt a tömegbe egy őrült, akinek arabos neve van, de már négy generáció óta ott élnek az adott országban = Bivalybasznádon felrobbantják a migrik a faluházat a búcsú idején, ha nem a fityiszre szavazol.
2017. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak a kresz vizsga lesz ingyenes .

Én most csinàltam a B kategoriàst az oktatom mondta is , hogy a C kategoriàval vàrjak mert jövőre a kresz vizsga àra ingyenes lesz minden kategoriàban .

Amúgy azt a 4600forintot ami a B kategoriànàl van vissza hozzà màshogy annyi hogy pl az oktatàs dràgàbb lesz ...

2017. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!