Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolással kapcsolatosan ez...

Parkolással kapcsolatosan ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Sziasztok kérlek segítsetek már abban hogy van e erre valami kiskapu vagy megoldás!


Tehát 5. kerületi lakos vagyok Budapesti de a 8. kerületben vagyok bejelentve, az 5. kerületbe nincs bejelentett lakcímem.


Viszont parkolási éves matricát nem kapok mivel nincs lakcímem ott..

Mit lehetne kitalálni hogy az autómmal ingyen parkoljak legalább az 5. kerületben?


Mondtam nekik kifizetem a matrica árát azt sem fogadták el az egész 5. kerületi ügyintézők totálisan ellenségesek voltak!


Ha lenne valakinek valamim ötlete tippje pls segítsen.

óránként 440.- ft t nem fogok fizetni munkanapokon... alig lehet megállni szinte a városba így is.


2017. okt. 4. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Jelentkezz be az 5. kerületben állandó lakosként.

Nem ellenségesek az ügyintézők, NEM ADHATNAK neked matricát.

2017. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kiskapu. Jelentkezz be az V. kerületbe, és akkor már jogosan igényelhetsz matricát.

A matrica 2000Ft, szóval ne várd az ügyintézőktől, hogy VIP ellátásban részesítsenek cserébe. :-)

Keresni kell parkolóházat a közelben és venni havi bérletet. Persze az sem olcsó.

2017. okt. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Jelentkezz be!

Agyrem, hogy Magyarorszagon senki nem oda van bejelentve, ahol lakik. Nemet ismerosom nem is ertette, hogy ez hogyan lehetseges.

2017. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát bocsi ez van :( akkor nincs megoldás úgy látszik de azért köszi :s :(
2017. okt. 4. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a matricát azoknak találták ki, akik A KERÜLETBEN LAKNAK.

Te nem a kerületben laksz. Akkor miért kapnál matricát???


Ezzel az erővel én is bemehetek az 5. kerületbe, hogy kérek 2000-ért "ingyen parkolást", bár a lakcímkártyám SZigethalomra szól. De mondhatom, hogy ott lakom, nem???


Te 8. kerületi lakos vagy. Csak mondom, ha nem tudnád...

2017. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
nem akarom az életedet megreformálni, de minek is kell az egyik szinte belvárosi kerületből a belvárosiba kocsival bejárni??? A matricáról mindent leírtak, ez így van és kész.
2017. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem figyelmesen olvastam, látom, pont az a gond, hogy nem akarsz kocsival járni dolgozni.
2017. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelentsd át magad.
2017. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszi intézni fogom ha nincs rá semmi más.. :s
2017. okt. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!