Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Törött autóval lehet közlekedn...

Törött autóval lehet közlekedni forgalomban?

Figyelt kérdés
Megtörtem az autóm jobbelső ajtaját. Van rajta műszaki még jó ideig, van rajta biztosítás, meg működik is rendesen, de meg van törve, nem is nyílik az az ajtaja. Ha rendőr megállít, akkor meg is büntet? Használhatom így egy ideig, ameddig nem javíttatom meg?

2017. okt. 16. 02:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2017. okt. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha megállít azt mondod most viszed a lakatoshoz.
2017. okt. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bontóban 15 egy ajtó, 20-ért lefújják. Mi a kérdés?
2017. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 1. válaszoló! Pont azt a kérdést linkelted be, amit már láttam, de azért köszönöm.

Kedves 3. válaszoló! Hasznos választ adtál, csak semmi köze a kérdéshez.

2017. okt. 16. 09:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokszor megtörtek már sajna. Mindig használtam az autót ha nem volt hatással a biztonságra egyszer sem állítottak meg. Mondjuk nem hónapokig mentem vele csak pár hétig. Amikor elmentem rendőrök előtt nézték a kocsit, de nem foglalkoztak úgy velem hogy most megszivatnak. Kollégám mesélte hogy amikor úgy tört meg az autója hogy az egyik fényszoró keresztbe világitott megállították, mondta nekik hogy alkatrészért megy (tényleg oda ment) a rendőr mondta neki hol talál szakit aki olcsón megcsinálja neki.
2017. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A rendőr is ember. Ha nem piszkoskodsz vele, ő sem fog.
2017. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Értem, nehogy megfogadd, és nehogy megcsináltasd! Közlekedj így vele, még olyan 2-3 évig, mert te nem ezt kérdezted.
2017. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7. (3.) válaszoló!

Miért vagy hülye? Nem válaszoltál a kérdésre. Mit akadsz ki azon, hogy ezt képes vagyok szóvá tenni? Az addig oké, hogy mennyi egy ajtó, meg mennyiért fújják le, de nem ezt kérdeztem. Arról nem tehetek, hogy te funkcionális analfabéta vagy, és nem tudsz értelmezni egy kérdést. Amúgy megveheted az autómat, ha nagyon akarod, aztán járhatsz vele így két-három évig. Sértődjél csak meg megint!

2017. okt. 18. 15:35
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Így próbáljon segíteni az ember. De nem, mert te törött autóval akarsz közlekedni, ahelyett, hogy megcsinálnád.
2017. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok törött autóval közlekedni. Nyilván meg lesz csinálva. Kiraktam egy szájbaszexuált kérdést. Válaszokat vártam, nem észosztást, te kretén.
2017. okt. 19. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!