Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben várhatom a...

Ilyen esetben várhatom a gyorshajtásos csekket, vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés

A minap jött mögöttem egy fekete 2000-es évek eleji Mazda 6. Lakott területen belül szigorúan betartottam a megengedett maximális sebességet, többször is (szerintem) provokáló jelleggel közelített hozzám, majd lassított, belebújt a seggembe. Kiérve a lakott területről egy körforgalom után kigyorsítva a kétsávos főúton megelőztem az előttem haladó járműveket, csakhogy már az előttem kb 3-mal haladó autós kihajtott a gyorsabb sávba és szintén előzött egy kisteherautót. Közben egy hetvenes táblához értünk. Amikor ez az autós visszahúzódott a lassú sávba, ekkor én még őt megelőzvén soroltam át a jobb oldali sávba. Nem tagadom jócskán túlléptem a megengedett határt, de csak az előzés befejezéséig gyorsítottam intenzíven, azután a motorféket használva lassítottam 90-re. Kb. 1 perc után utolért a Mazdát vezető kb 30-40-es kopasz napszemüveges tetovált pali és a piros lámpánál megállva átszólt, hogy 160-nal mentem a 70-es táblánál, mutatta a jelvényét és hogy várhatom a 300 ezres csekket, külföldre is kiküldik (felvidéki rendszámos autó). A piros lámpánál elindulva ott is hagyott. Civil ruhás rendőr volt? A Mazdát látva nem gondolnám, hiszen a két visszapillantó tükör krómozott volt és még apple és egy jégkorongmatrica is volt az autón. Az autóban láttam elől kamerát, valamint még egy dolgot a szélvédőnél. Szerintetek csak egy unatkozó a világot jobbá próbálni tévő zsaru volt, vagy az, akinek mondja magát? Ha igen, akkor mikor utolért ő is túllépte a sebességkorlátozást, ehhez nem szükséges a megkülönböztető jelzés?

Természetesen ha kapok büntetést, jogosan kapom, mivel túlléptem a megengedett maximális sebességhatárt, ezzel tisztában vagyok, nem akarok mentegetőzni, csak vannak itt furcsaságok, amiket nem értek.



2017. okt. 1. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Ha esetleg leírnád hol történt... Ha épp valami VÉDA kamera alatt jaszkariztál, akkor tényleg megy a csekk.


Amúgy miért nem takarodsz haza és otthon száguldozol, hmm?

2017. okt. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Baromság az egész!

Miféle 300ezres csekk? Még a felét se kapod ilyen mértékű túllépésnél!

2017. okt. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egész történet sántít.
2017. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kamuzott a g€ci
2017. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egész sántít, de ha igaz is akkor nem kell aggódni, mivel menet közben kocsival nem tud mérni. Vagyis tud, csak épp hivatalos vége nem lesz a dolognak mivel a traffi az fixen mér mozgó tárgyat és nem mozgó autóból mozgó autót, úgyhogy csak a pofája lehet nagy.
2017. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tökre hihető, hogy egy kopasz tetovált barom civil ruhás rendőr. No és ha az akkor mi van, befúj a szél? A rendőr ha akar valamit, akkor félreállít és intézkedik. Rendőrire hasonlító jelvényem nekem is van, a gyerek játszott vele kiskorában.

Ha szeretnél te is, akkor potom pénzért vehetsz jelvényes brifkót:

[link]

2017. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- 10-re érted megyek. Ha dudálok, gyere le.

- Milyen kocsid van?

- Nincs kocsim. Dudám van...

2017. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!