Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kamionosok miért rajonganak...

A kamionosok miért rajonganak ennyire a Scaniaért?

Figyelt kérdés
Egy csomó kamionostól hallottam, hogy hú hát Scania így meg úgy. Meg hogy azért váltott munkahelyet, mert az új helyen Scaniat vezethet. Én még sose vezettem Scaniat. OK tényleg jó gép, elismerem. De én úgy vagyok vele, hogy a kamion egy munkaeszköz. Ha megvannak azok műszaki és kényelmi feltételek amiket elvárok egy vontatótól akkor engem rohadtul nem érdekel, hogy most Scania, Iveco vagy stb.

2017. okt. 24. 08:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A legszarabb márka amit eddig vezettem és a legmegbízhatatlanabb is. A Volvo messze veri, a DAF fülkéje, ágya, fűtése sokkal jobb. Nálunk középfülkések voltak, pakolóhelyek egy nagy nulla, jobboldalon nincs rajta doboz, az ágy egy vicc, rohadt kényelmetlen, ráz, kemény, egy nagy szar.


Pl. a cégünknél volt DAF, Scania, Volvo, egyszerre szerezték be őket. 1 millió km - nél a Scaniák MIND meghaltak, váltóhiba, motorhiba, komoly bajok, mentek a bontóba, a DAF, Volvo meg másfél millával is elgurul még.

2017. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!