Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elofordult veled, hogy eppen...

Elofordult veled, hogy eppen tankolni mentel volna de annyira keves volt benne, hogy lefulladt? Mit csinaltal?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen.


Amúgy ilyen esetben gyalog vagy stoppal elmennék a legközelebbi benzinkútig és vennék egy kanna üzemanyagot, akárcsak minden más épeszű ember.

2017. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kivettem a csomagtartóból a pótkannát, és beleöntöttem. Egy 15 évvel ezelőtti "sétálós" tankolás alkalmával vettem, azóta ott van tartaléknak. Fél évente cserélem benne benzint, hogy ne romoljon meg.
2017. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, èpp hazaértem volna, mikor az M5/M51 (akkor M0) csomópontnál megállt a tudomàny és onnan sétálhattunk a Nagybani melletti akkori Aral kútra. Jó túra volt. Azóta az első figyelmeztetésnél megyek a kútra :)
2017. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 évig úgy használtuk a kocsit, hogy ha kivillant a fény mentünk , ennek ára van, benzinszivattyú nem tud rendesen működni ezért egyszer megállt, elszállt, még el tudtunk vele menni szerelőig. Azóta akármelyik autómon is mindig a piros előtt tankolok én nem kockáztatok, olyan környéken élek ahol ha nem véded kamerával és riasztóval az értéked szem pillantás alatt elviszik, én nem akarok úgy járni, hogy megáll a kocsi és mire visszaérnék már integrálték piszkálnák. Legyen egy kanna hátul üzemanyaggal és mint írták fél évente csere, vagyis azt beleöntöd a tankba és veszel a kannába :).
2017. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, viszont számtalan alkalommal segítettem már ki így haverjaimat... Szóval ezt kell csinálni, hívni a jószívű haverodat, akinek van mindig elég naftája :D
2017. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem.
2017. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!