Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Melyik a gyorsabb, egyszerűbb út Kolozsvárra?

Budapestről mennénk Kolozsvárra, egyszerűbb a 4-es úton, majd az E60-on továbbhaladni, vagy esetleg az M3-E81 útvonal a gyorsabb?! A google maps 10 perccel gyorsabbnak írja a 4-es utat, azonban itthon az M3 lényegesebben egyszerűbb, ezért vetült fel bennem a kérdés.

11-14 20:13  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Bar regebben volt mar, de megvolt mar mindket utvonal, nalam 6 ora kornyeke volt az M3 Nyiregyhaza - Nyirbator - Nagykaroly fele, 6.5 ora kornyeke pedig a 4-esen.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 11-14 20:51 Privát üzenet
Hát a 4-es úton rövidebb 40 km-vel kb, de nyilván sokkal rosszabb, mint az M3-as, ami viszont hosszabb, és azt se felejtsük el, hogy ott autópályadíjat is kell fizetni.
Én a 4-esen mentem hasonló útvonalon.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 11-14 22:05 Privát üzenet
Az autópályán sokkal biztonságosabb közlekedni, nekem meg szokott érni annyi plusz benzint és matricát, hogy aztán ne kelljen kamikaze furgonosok és alvó kamionosok elől elkapdosni a kormányt.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 11-14 22:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az M3-mas autópályát nagyon jól ismerem, inkább a romániai utakról szeretnék új infókat szerezni, hogy mégis melyik a jobb, járhatóbb?!

# 4/6Időpont 11-14 23:25 Privát üzenet
Hát ott a te esetedben egy opció van, a Nagyvárad Kolozsvár főút. Az viszont nagyon forgalmas, és hát elég veszélyes is. Figyelni kell és vigyázni. Ja és faluban is menj legalább 80al, mert másképp mindenki megelő kanyarban, átjárón, akkor is, ha jön szembe a kamion.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 11-15 09:15 Privát üzenet
Ha megy Nyiregyhaza fele, akkor meg lehet Nagykaroly vagy Szatmarnemeti fele is menni. Elobbinel van vagy 25 km-nyi roszabb utszakasz, utobbi rendben van, mindketto ugyanakkor kevesbe forgalmas, mint a Nagyvarad-Kolozsvar szakasz.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 11-15 09:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sok autót miért olyan motorral szerelik, aminek egy egyszerűbb előzési manőver is kihívás?
Keleti vagy a Nyugati pályaudvarról egyszerűbb elmenni az Andrássy útra?
Szerintetek, miért nem tesznek QR kódokat a parkolóórákra? Nem sokkal egyszerűbb lenne, mint bepötyögni számokat, az sms-eket?
"Budapest" Kispestről reggel 07:00 kor ha indulok, hogyan jutok el a leggyorsabban a Filatorigáthoz? Illetve 17:00kor hogyan jutok vissza a leggyorsabban? Gondolom a reggeli..
Meg lehet váráolni hazánkban az Ausztriai pálya matricát? Első utam lesz Németországba és nem akarok megálni a határnál. Gondoltam így egyszerűbb lenne. Német országba tudomásom..
Ha van 90%-os kedvezményem a MÁV járataira belföldön, azt felhasználhatom mondjuk arra is, hogy Kolozsvárra elutazzak? (úgy értve, hogy a határig a kedvezménnyel mennék, onnantól..

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu