Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsga vélemények?

Kresz vizsga vélemények?

Figyelt kérdés
E-titánon tanultam a Kreszt, és ebben a hónapban szeretnék vizsgázni. Neten csinálom a próbavizsgákat. Tippek, ötletek a sikeres vizsgához? Hogyan zajlik ez az egész?

2018. jan. 2. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elkell menned majd ahova hívnak a megadott időpontra aztan behívnak(név szerint), megmondják hova ülj le. Én Szegeden vizsgáztam ott a terem két oldalán egymás melett a fal felé forditva voltak monitorok(érintőképernyősek) és azokon kelett a helyes választ kiválasztani. Először az adataid lesznek kiirva ha azt rendben találtad akkor mehetsz tovább. Aztan kapsz két próba kérdést, és útána élesbe. Minden kérdésre 1perced van, átugorhatod a kérdést de amennyi idöt elvesztettél azt nem kapod vissza(tehát pl 60mp-ed van ugye 15mp mire elolvasod, és ha átugrod akkor már csak 45mp-d marad arra a kérdésre)

55kérdés van. 75pont összesen. 65-el mégt lehet menni. Tehát 10pontot veszíthetsz. A végén egyből kiirja, hogy átmentél vagy nem. Utána aki bent van a terembe az szólít és mehetsz is.

2018. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanulni kell rá, igazából ennyi. :)


Én is E-titánon tanultam. Ugyanazok voltak a vizsgakérdések élesben. 72 pontom lett azt hiszem. Elsőként végeztem. Simán meg lehet csinálni.


Az volt a vicc, hogy a társaság java egyszer már megbukott. Amikor a vizsgabiztos az elején kimondta... Hú... Így utólag viszont tudom, hogy ha valaki okos és becsületesen készül, nem bukhat meg. Ha már 70 pont feletti az összes gyakorlód, meglesz az éles is. UGYANAZOK a kérdések.

2018. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az etitan nagyon jo ebbol a szempontbol hogy a probavizsgan meg tudod nezni melyik temakort nem tudod es vissza tudsz menni arra a modulra. Vizsgan csak ertelmezni kell a kerdest es a valaszokat, ha valaki megtanulta es erti a kreszt akkor egy perc boven eleg. Ami becsuszhat vizsgan az az hogy tulizgulod, de szerintem felesleges mert ha megtanultad etitanon menni fog, sok kerdes teljesen ugyanolyan volt mint probavizsgan. Sok szerencset :)
2018. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be,hogy non-stop nyomtam otthon a próbavizsgát addig,ameddig hibátlanra meg nem tudtam csinálni.

A vizsgadrukk miatt így is hibáztam párat a vizsgán,de belefért.Gyakorolj,nagyon jó az a program!

2018. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!