Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz megcsinálni a...

Mennyire nehéz megcsinálni a jogosítványt nulláról indulva?

Figyelt kérdés
Még soha nem próbáltam egyszerűen, de most szeretném majd megcsinálni a jogait, de félek egy kicsit tőle.

2018. jan. 5. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező: előtted már sokan megcsinálták nulláról indulva. Egy normális oktatóval semmi se lehetetlen.
2018. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az autósiskolába beiratkozók 90-95%-a 0-ról kezdi az egészet. Nem lesz baj, kérdező.
2018. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valakinek elég 30óra gyakorlás,van akinek 60,vagy több. Ez emberfüggő. Én most tettem le,és azt mondom: Kell az elszántság,akarat,kitartás,idő,energia,pénz :D
2018. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a 0ról kezdtem a nyáron. Először az EÜ tanfolyamot csináltam meg, nem volt komolyabb nehézség, elsőre meglett a vizsga, csak egy picit tanultam rá. Utána neten keresztül csináltam a kreszt, az E-titános programmal. Másodjára lett meg a vizsga, nagyrészt azért mert nem foglalkoztam eleget vele, annak ellenére, hogy abszolut fogalmam sem volt a kreszről. Miután odatettem magam, sikeres vizsgát tettem 2 hibával. Ez után jött a neheze, a vezetés. Könnyebbnek hittem mint amilyen volt. Nekem személy szerint nagyon nehezen ment, lassú voltam, nem tudtam koncentrálni és sorozatosan hülyeségeket csináltam. Már egyenesen rettegtem mikor vezetni kellett menni, pedig rendes volt az oktatóm, nem amiatt féltem, hanem a bénaságom miatt. A felénél fel akartam adni, hogy ez nem fog menni, de a barátom biztatott, hogy menni fog ez nekem is csak lehet több idő kell. Na hát igaza lett, és igaz bár míg egyesek 30 órát vezetnek én 58-at vezettem, de elsőre sikeres vizsgát tettem. Mostmár bár 1 hónapos friss jogsim van, de bátorkodok vezetni, aztán ügyeskedek, persze most is sokszor béna vagyok bizonyos helyzetekben, de igyekszem rutint szerezni:) Fő az óvatosság :) Én azt mondom neked, hogy próbáld meg, és mikor már eleged van belőle akkor se add fel mert menni fog. Ha nekem ment neked is fog.

19/L

2018. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 30 évesen indultam nulláról.

Egy gép(jármű) kezelése 2 óra alatt elsajátítható.

Összesen 3 pedál van, egy kormány, egy sebességváltó kar és néhány kapcsoló a világításnak meg az ablaktörlésnek.

A készségszintű elsajátításhoz kevés a 30 óra.

Közlekedni kell megtanulni, amihez intelligencia szükséges.

Nekem az oktatóm azt mondta amikor befejeztük, hogy most már megvan a jogosítvány, most következik majd az életem végéig tartó vezetéstanulás.

2018. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én szintén 0-ról kezdtem, hát nagyon nehéz..főleg ha senki nem vezet a családban, meg ismerős sincs aki a szárnyai alá vehetne érted :D Arra készülj fel hogy kb 2x annyiba fog kerülni mint amennyit gondoltál, ilyen hogy 10 óra ingyenes..stb az nem jelent semmit mert 30 óra kevés...60 óra után mehettem forgalmira de teljesen jogosan, ennyi kell főleg nekünk. Az esőt elszúrtam (nem fizettem le) és átmentem a sárgán. Viszont a másodiknál az oktatóval a vizsgabiztossal, István Királlyal és Deák Ferenccel ültem be Toyotába és sikeres vizsgát tettem. Nekem 1 évbe került mert nem akarok nevet mondani de a csigásnál fél évet vártam az ingyen 10 órás várólistán és akkor is csak a 3000 sokadik voltam ezért átmentem egy másikhoz, akinek van pénze annak 3-4 hónap alatt lehet jogosítványa. Szóval nem könnyű, de megéri mert baromi jó dolog és csak 1x kell megcsinálni. :)
2018. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!