Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bunkóság beállni a rendszámra...

Bunkóság beállni a rendszámra szóló parkolókba, ha legalább a 3/4-e mindig üres?

Figyelt kérdés
Iskoláról van szó, ahová járok.
2018. jan. 18. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?

Honnan tudod, hogy később nem jön majd az adott rendszámos autó, amelyiknek beálltál a helyére?

Tiltott helyen várakozás, amit díjazhat a közterületis, parkoló őr, rendőr, de még az is, akinek elfoglaltad a parkoló helyét, és az történetesen egy tanár az iskolából.

2018. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, nem véletlenül nyúltak ehhez a megoldáshoz akkor sem, ha épp akkortájt, amikor mész, nem szokott gond lenni a parkolásból. Tartsd tiszteletben, mert ez nem mozi, hogy max átülsz, ha jön valaki az oda szóló jeggyel, mivel nem vagy a járművednél.
2018. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez egy személyre fenntartott fizetett parkoló. Bunkóság beállni, jól mondod.

Menj be az iskolatitkárhoz, és megkérdezed, mit lehet tenni.

Csak keményen!

2018. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Istenkém, mindennapi problémák...

Ha valakinek a helyét elfoglalnám, hát majd arrébb áll, belehal? Tanárok, nem kiváltságos sérthetetlen személyek.

Ez is csak a gyerekkorban bevésődött személyi kultusz, de úgy látszik sokan felnőttkorukban is csicskák maradnak.

Délutánonként járok suliba, többség hazament már, 100 férőhelyből 5 van elfoglalva. Majd pont az fog érdekelni, hogy egy évben talán egyszer más helyére állok.

Ami az országban folyik arra bezzeg senki sem érzékeny... Tudom az nem jogosít fel semmire, de komolyan egyesek ekkora ügyet hogy lehet ebből csinálni?

Ez csak egy semmiség, egy totál értelmetlen szabály. Csak rendszámok vannak felírva, és ha az egyik tanár új autót vesz, onnantól nem állhat be a helyére?


Na mind1 azért rákérdezek, de szerintem csak kiröhögnek, amiért ilyen piti ügyekkel foglalkozok.

2018. jan. 18. 15:14
 5/12 anonim ***** válasza:
én tudod mit csináltam, amikor beálltak a parkolóhelyemre, amiért 45 euróért fizetek havonta? beálltam mögé. egy kattintás a telefonnal, rendszám felírvs, ha esetleg gondol egyet és neki menne. aztán mikor ment volna kereshette a tulajt. fél óra alatt meg is talált. aztán negyed óra alatt lemásztam és arrébb álltam. ha neki ez kellett...és a poén az volt, hogy azt fújta rendőrt hív. mondtam neki, csak nyugodtan.
2018. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5.: Euro. Ezzel mindent elmondtál. Magyarországon mások a szokások.

Legalább úgy hoztad össze az akciót, hogy azzal zavartad a forgalmat?

2018. jan. 18. 16:41
 7/12 anonim ***** válasza:
nem zavartam a forgalmat, azért annyira nem vagyok paraszt, csak annyira amennyire velem azok. Én nem állok oda ahová más fizet, így oda se álljon senki amiért én fizetek.
2018. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" Magyarországon mások a szokások. "


Nem mások. Itt is ugyanolyan faxkalapok vannak, ha látnád némelyik hogy parkol, jaj anyám......A múltkor az Aldinál szombaton tele volt a parkoló, a kis xaros smartjával előttünk parkolt úgy be, hogy a csíkra állt, ezzel két parkolóhelyet elfoglalt. Egy smarttal. Hiába szóltak neki többen is. Nem érdekelte.

2018. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. MO-n túl sok az olyan paraszt, mint te aki szerint ez "semmiség" meg majd odébb áll.

A "csicska" meg az, aki annyira nyomorult, hogy nem tudta elvégezni az iskolát és most esténként kell bejárnia...

2018. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem. Igazatok van egyébként!

Engem is idegesítenek a bunkó emberek. Múltkor egy pláza földalatti parkolójába beállt egy fekete bmw-s csávó két helyre. Alig volt férőhely.

Szólni akartam neki, de hallottam valakitől, hogy ezek előbb ütnek, aztán kérdeznek, így inkább nem szóltam neki. Egy 30 körüli fiatalos srác volt, szerintem teljesen új volt a kocsija, és nem az alsó kategóriából.


Még nem álltam be más helyére, inkább többet gyalogoltam, de holnap utána kérdezek, hogy be lehet-e állnom.

2018. jan. 18. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!