Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nektek volt autóbalesetetek?...

Nektek volt autóbalesetetek? Vétlenek voltatok vagy ti voltatok a hibás?

Figyelt kérdés
Én az anyósülésen ültem, de én lettem kikiálltva hibásnak, mert miattam mentünk arra, azért hajtott árokba...
2018. febr. 2. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

7db.

Ez egy baromság, attól hogy más felé mész még nem kell árokba menni. A hibás az aki okozta a balesetet, nem az útvonal.

2018. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Pedig velem úgy tettek a szüleim, hogy elmondhatatlan. Mert miattam mentünk arra stb., az öcsémet le se cseszték, pedig még emlékszem, hogy kiabáltam is neki, hogy bele fog hajtani az árokba. Hiába bőgtem napokat, hogy nem én vagyok a hibás, mindenféle szemétnek elhordtak. És máig el is hordanak, mert nekem kellett volna belenyúlnom a kormànyba. Éppen ittam meg kerest valamit, esélyem se volt. Emlékszem, hogy pont tavaszi szünet volt, de úgy tett apám velem, hogy napokig bőgtem, kitűnő tanuló voltam, de bekaptam 3 karót utána.

Az árakba csúsztunk, ott állt fejre az autó, úgy csúsztunk 200 métert még. Előtte nem sokkal kapcsoltam be az övet, különben meghaltam volna.

Nem érdekelte őket, hogy vagyok, semmi, hogy életben maradtunk. Csak a helyszínen is és utána is engem készítettek ki, mert miattam mentünk arra.

Hogy vérzett a fehem, kezem, de az volt a lébyeg, hogy orvoshoz ne menjek, mert elveszik a kisfiúk jogosíját. Pedig még én telefonàlgattam, mert arra se volt képes.

Utána meg a gaverjainak azt terjesztette, hogy én vezettem.

2018. febr. 2. 15:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit mondjak, idióták már ne haragudj. Ha már megtörtént a baj akkor ezzel nem segítenek.

1x egyirányú utcából, menetiránynak szembe jött belém fékezés nélkül egy autó, de ott sem kezdtem el hisztizni, meg k.anyázni, mert az nem viszi előbbre a dolgokat.

2018. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid igazi idióták. Sajnálom, hogy ilyeneknek lehet gyereke.


A kérdésre válaszolva:

Egyszer belémcsúsztak hátulról, mert kiengedtem az indulni készülő buszt. Lejtőn volt és latyakos idő volt.

Hivatalosan ő volt a hibás, de én is hibásnak érzem magam. Azóta kétszer is meggondolom, hogy kiengedjem-e a buszt.

2018. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Még 2016-ban volt egy kisebb incidensem egy fával. :)

Gondoltam kicsit "driftesebben" veszem be a kanyart az öreg mercivel, csak amikor elfogyott a murva és hirtelen beton lett akkor a hátsó kerekek betapadtak mint a barom és hirtelen arra ment az autó amerre ellenkormányoztam így szépen becélzott az autó egy kis fát!


Sok mindent nem tudtam tenni, próbáltam visszatérni az útra de láttam, hogy ebből ütközés lesz, sebaj, kis fa... majd kitöröm a francba!

Aha! Úgy lepattantam róla mint a fene! kocsi bal eleje bánta!

Másnap visszamentem arra bringával meglesni, hogy mégis mi baja lett a fának és khmmmmm lejött a kérge egy 15-20 centis részen! :D


Szóval fával b*szakodni nem jó! Mert már egy ilyen kis fa is simán kibírta az 1,2 tonna erejét!

Egy közepes fa már simán lehet halálos mert ráadásul nem oszlik el a gyűrődés hanem egy 30 centis részen jön az összes energia.

2018. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ez már valami tanulj és jó messzire költözz ezekből évi látogatás is sok "Én az anyósülésen ültem, de én lettem kikiálltva hibásnak, mert miattam mentünk arra, azért hajtott árokba" most már értem a GPS baleseteket
2018. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Máig emlegetík és hiába mentem odasírva, hogy én mit tehettem volna. Örjöngve ordított, hogy de te vagy a hubás. Biztos megbolondultál, elvontad a figyelmét, neked kellett autózni. Én csak annyit mondtam, hogy másfele jöjjünk haza, ennyi. De itt kicsi volt az átok és ez volt a szerencsénk.

Hónapokkal ezelött volt, de szentül állítják, hogy én hibás vagyok. Nem érdekelte őket, hogy szerencsére ne kerültünk kórházba stb.

Oké, összetört a kocsi, de máig azzal járt, de amúgy is 100.000 forintit, ha ér.

Csak érdekelt, hogy ilyenkor kit tekintünk hibásnak.

2018. febr. 2. 15:55
 8/15 anonim ***** válasza:

Régen én is sokat vitáztam ilyeneken a szüleimmel, az volt a baj, hogy sokszor jobb ötleteim voltak, mint nekik, és hallgattak is rám, ha azt mondtam, hogy ne erre, hanem arra menjünk. Aztán ha apámnak nem tetszett az útvonal, vagy volt egy-két kátyú, akkor ment a hiszti, hogy fúú, itt volt 2 kátyú, meg keskeny az út, meg ilyenek. Úgy oldottam meg ezt a szitut, hogy 17-18 éves koromban teljesen leszoktam az okoskodásról, kussban voltam mindig, ami nem volt egyszerű, mert mindig kiváncsiak voltak azért a véleményemre.

Amúgy volt nekem is ilyen balesetem, hogy a mezőn kötöttem ki, de én vezettem, és egyedül voltam, nagyon nyomtam a gázt :)

2018. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzunk pár dolgot:

1. Az autót egy ember vezeti: a gèpjárművezető. A jármű minden mozgásáért egyedül ő felel.

2. Van olyan, hogy biztonságos és kevésbé biztonságos útvonal, de hazai viszonyok között elég nehéz bármelyikre is ráhúzni azt, hogy ha arra mész, tuti árokba borulsz. Magyarul baromság a sofőr bébaságát az utasra hárítani vagy az útvonalválasztásra fogni.


Megjegyzem, eddigi egyetlen balesetem pont abból eredt, hogy egy unalmasabb síkvidéki út helyett a letakarítatlan hegyi utat választottam télen, okos módon “négyévszakos” gumival, hólànc nélkül. Nyilván a vége felé megcsúsztam egy jégbordán, koppant az eleje és a hátulja is a szalagkorláton. De ez az én baromságom.

2018. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kamukérdés...

Persze, ittam az anyósülésen, közben bekötöttem magam és pont utána csúsztunk tetőn 200 m-t az árokban...


Egyébként igen, volt, nem én volta ma hibás. A nagyon-nagyon ritka eset, amikor a hátul haladó volt a vétlen. Biztosító fizetett, a kocsit pont annyiból meg tudtam csináltatni és kész. Azóta még jobban vigyázok az idiótákkal

2018. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!