Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet kint...

Hány éves kortól lehet kint lenni az utcán?

Figyelt kérdés
Bandában vagyunk én 17 vagyok a többiek 15,16,16,17 évesek és már nem egyszer voltunk 01-02 ig kint a városba és anyám most a 30 alkalomra elkezdett aggódni, hogy a kis korúakat büntetik csak azt nem tudom, hogy mennyire meg, hogy hány éves kortól. Bocsi ha rossz témába írtam.

#szabály #utca #korhatár #Meddig lehet kint lenni
2018. febr. 11. 02:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az életkorban max.23:00 ig kb. Én mindig úgy voltam vele, hogy a fél tizenegyes utolsó busszal haza.

De én engedékeny vagyok, nekem a hétévesem simán átmegy a boltba egyedül.

Visszatérve 23:00 után már veszélyes

Hétvége az más. Ott max. 2:00 aztán tizenhét voltam mikor kaptam egy rozoga autót, akkor már nem volt határ, nem féltettek annyira.

De az mindenképp jó ha többen vagytok. Ne keveredjetek bele semmibe, és vigyázzatok egymásra és persze másokra is.

2018. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogy bűntetnének?? Mutass egy olyan bekezdést, amiben erre kitérnek a törvényben!!! Bármikor ki lehet menni, az utcára.
2020. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!