Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tartozás elévülése?

Nenah kérdése:

Tartozás elévülése?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy levelet, hogy tartozások van a MÁV-nál, de ezek 2010-es büntetések. Úgy tudom a tartozások 3 év után elévülnek nem? Követelhetik tőlem az adott összeget jogosan?

2018. márc. 1. 15:18
1 2 3
 1/28 D. Brasco ***** válasza:
0%
Rosszul tudod.....es ezt jol megszivtad mert ki fogjak veled fizettetni......8évnyi kamatos kamat........biztos jó móka lesz!
2018. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem ėvül el. Időben jeleznek mindig... Elėg szėp összeg lehet amit be kell csengetned ennyi idő után.
2018. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
0%
Sajnos nem évül el és , ahogy írtak kamatot is számolnak fel .
2018. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
34 ezer van a levélben írva
2018. márc. 1. 15:44
 5/28 A kérdező kommentje:
Viszont írni fogok akkor nekik, hogy mivel csak a családi amit kapok a gyermekem után és semmi ingóságom nincs, így valami megoldást találjanak ki.
2018. márc. 1. 15:46
 6/28 D. Brasco ***** válasza:
15%
Az igen....szoval 8 év tartozás után még ők találjanak ki valami megoldást......fognak amugy,mert atadjak makd egy behajto cegnek az ügyed azok meg nem fognak sokat kerdezni....meg szerintem azt is megjátszák hogy levonjak a csaladi potlekodbol.....vagy kimennek hozzad aztan csak lesz nalad egy telefon laptot tv akarmi majd lefoglalnak
2018. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Családiból nem vonhatnak köztudott ezt tudom! Másik meg, hogy jöhetnek, mert nincsenek ilyen dolgaim. Netezni is könyvtárban szoktam nagy ritkán ha nagyon muszáj
2018. márc. 1. 16:01
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
34 ezer. Jobb ha nem tetėzed. Am visznek azok bármit,nyugi!
2018. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem tetézem, de miből is fizethetném vissza?
2018. márc. 1. 16:20
 10/28 D. Brasco ***** válasza:
11%
Majd ők azt kitalálják e miatt egy pillanatig ne aggódj,vagy te most komolyan azt hiszed hogy a mai világ úgy műkődik ,hogy csak azért mert csóró vagy(se fizetésed,se semmi nincs a neveden)ezért majd elnézik neked,hogy TARTOZOL!
2018. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!