Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Osztállyal busszal megyunk...

Osztállyal busszal megyunk angliaba es csak 16kg lehet a borond mert az egyik határnál meg fogjak merni a buszt es ha egy bizonyos sulyt tullép fizetni kell. melyik határnál fogjak lemerni?

Figyelt kérdés

Surgos lenne!!!

elore is koszonom



2018. márc. 7. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Angliáig nem mérik meg egy határon sem rutinszerűen, legfeljebb szúrópróbaszerűen, de azt megtehetik útközben is - ritka.


Az EU - ban nincs is határ a hagyományos értelemben, Angliában lehet ellenőrzésre számítani, de ott is drog, migráns meg ilyen szempontból csekkolnak.

2018. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A jó édes ***** válasza:
53%

Ha a busz átkel a La Manche csatornán, akkor a komp előtt mérhetik a súlyát.

Mondjuk szerintem azt a pedagógust, aki ilyen hülye kirándulást talál ki élete végéig krétaporon és vizes szivacson kéne tartani - de gondolom neki is ti fizetitek, aztán úgy gondolta, hogy jó buli lesz.

2018. márc. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Az én gyerekeim is (luxus)busszal voltak Londonban, és környékén.(előző évben repülővel)


Nagy élmény volt nekik az akármilyen hosszú út is..mert fiatalok, sokat bírnak, valamint a buszos utazásnak is van egy semmivel nem hasonlítható bája.


Senki nem panaszkodott. Angliában a mozgásuk sokkal egyszerűbb volt.


A busz súlyát a kompnál mérhetik, de az ő esetükben nem tették. Ha túlsúlyos, akkor a büntit szétosztják.

Határnál nem mérnek sehol. A bőröndöt ki, és hol fogja lemérni a beszálláskor?


Amúgy a bőrönd lehet 16 kiló, a kézitáskád is lehet bőven tíz kiló.


Fizetőeszköz legyen, az a lényeg.


Jó utat! Nagy élmény lesz.

2018. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is teljesen rendben van a buszos utazás, mi Portugáliában is voltunk busszal :D

Viszont arra lennék kiváncsi, hogy milyen busz az, amibe fejenként csak 16 kg lehet az utasok bőröndjeinek súlya??? Ez nagyon kevés.

2018. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire mennek pl 16 kiló bőven elég nekem egy hétre.
2018. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túlsúlyos az összes diák (120-130kg) azért vezettek be a bőröndre súlykorlátot.
2018. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a tanár csak azt akarja elkerülni ezzel, hogy minden diák magával vigye a fél szobáját. Meg az is lehet, hogy a csomagtérben kell a hely a 150 kg kokainnak.
2018. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!